Usługi stomatologiczne: 129 zł za groupon o wartości 300 zł i więcej opcji w Centrum pięknego uśmiechu

Centrum Pięknego Uśmiechu Warszawa

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -57%

Komentarze

55 Opinii

Bardzo polecam każdemu, kto myśli o założeniu aparatu. Pani doktor jest przemiła, wszystko wykonane z pełnym profesjonalizmem.
Karolina W. · 6 grudnia 2017
Fantastycznie! Pani Monika Kamińska wspaniale się mną zajęła. Od rozmowy przez skaling, piaskowanie,konsultacje i szereg wspaniałych porad dotyczących pielęgnacji. Napewno tam wrócę i bardzo polecam!
Anna P. · 6 grudnia 2017
Fachowa, miła i młoda obsługa :)! Polecam wszystkim.
Bogdan M. · 25 listopada 2017

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Usługi stomatologiczne:

  • 129 zł za groupon o wartości 300 zł,
  • 215 zł za groupon o wartości 500 zł.

W cenie wizyty jest przegląd i badanie kamerą wewnątrzustną. Groupon można wykorzystać na wszystkie dostępne w gabinecie usługi z wyjątkiem protetyki i implantologii.

Centrum pięknego uśmiechu

20-letnia praktyka, jaką ma za sobą gabinet Centrum pięknego uśmiechu, ustawiła wysoko poprzeczkę w zakresie jakości i estetyczności wykonywanych usług. Doświadczeni specjaliści nie tylko sprawnie posługują się nowoczesnymi technologiami i stale podnoszą swoje kwalifikacje, ale też sami prowadzą szkolenia dla stomatologów w całym kraju.

Na miejscu wykonać można zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki i chirurgii, a także poddać się diagnostyce ViziLite Plus, umożliwiającej wykrycie wczesnych zmian patologicznych błony śluzowej jamy ustnej, w tym chorób przednowotworowych i nowotworów.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje protetyki i implantologii. Oferta skierowana tylko i wyłącznie do nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przegląd i badanie kamerą wewnątrz ustną w cenie. 
Konieczna rezerwacja tel. 22 652 28 07 lub 22 624 27 06. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Pięknego Uśmiechu


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.