Usługi stomatologiczne: 129 zł za groupon o wartości 300 zł i więcej opcji w Centrum pięknego uśmiechu

Lecznica Stomatologiczna TOP-DENT

Oferta niedługo się kończy!
Do -57%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Usługi stomatologiczne:

  • 129 zł za groupon o wartości 300 zł,
  • 215 zł za groupon o wartości 500 zł.

W cenie wizyty jest przegląd i badanie kamerą wewnątrzustną. Groupon można wykorzystać na wszystkie dostępne w gabinecie usługi z wyjątkiem protetyki i implantologii.

Centrum pięknego uśmiechu

20-letnia praktyka, jaką ma za sobą gabinet Centrum pięknego uśmiechu, ustawiła wysoko poprzeczkę w zakresie jakości i estetyczności wykonywanych usług. Doświadczeni specjaliści nie tylko sprawnie posługują się nowoczesnymi technologiami i stale podnoszą swoje kwalifikacje, ale też sami prowadzą szkolenia dla stomatologów w całym kraju.

Na miejscu wykonać można zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki i chirurgii, a także poddać się diagnostyce ViziLite Plus, umożliwiającej wykrycie wczesnych zmian patologicznych błony śluzowej jamy ustnej, w tym chorób przednowotworowych i nowotworów.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje protetyki i implantologii. Oferta skierowana tylko i wyłącznie do nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przegląd i badanie kamerą wewnątrz ustną w cenie. 
Konieczna rezerwacja tel. 22 652 28 07 lub 22 624 27 06. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Lecznica Stomatologiczna TOP-DENT


Lecznica Stomatologiczna TOP-DENT

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.