60-minutowe wejście na laserowy paintball oraz napój dla 3 osób za 109,99 zł i więcej opcji w Laser Park

Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


46 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Relevant Reviews

J

Jarosław · 1 reviews
· Reviewed 9 maja 2018
Super emocje :)

ML

Magda Lena · 1 reviews
· Reviewed 14 stycznia 2018
Super!

E

Ewelina · 3 reviews TOP REVIEWER HELPFUL REVIEWER
· Reviewed 12 grudnia 2017
Zabawa świetna,organizacja też ok,co najważniejsze dobrze się bawiliśmy. Minus za to że w pierwszym pomieszczeniu wieje, nie ciekawie się tam wychodzi takim zgrzanym w zimie. Oraz minus za śmierdzące łazienki. Ogólnie bardzo polecamy.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

60-minutowe wejście na laserowy paintball (dwie 20-minutowe gry, 10-minutowe przygotowanie oraz 10 minut odpoczynku między grami):

  • 109,99 zł za wejście dla 3 osób i dowolny napój,
  • 169,99 zł za wejście dla 5 osób,
  • 309,99 zł za wejście dla 10 osób.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje organizacji imprez okolicznościowych. Brak możliwości wnoszenia własnych napojów i jedzenia. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowy rabat (30%) na laserowy labirynt w dniu realizacji grouponu. W przypadku opcji 1. dodatkowo dowolny napój z oferty. Dni i godz., w których można korzystać z oferty: pon.-czw. 12-22, pt.-niedz. oraz święta 13-23. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 296 01 30 lub online: www.laserpark.pl. W przypadku rezerwacji online na rozgrywkę należy przynieść wydrukowany groupon. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Laser Park


Klimat futurystycznej bitwy w laserowym centrum rozrywki tworzy mroczna arena o powierzchni 650 m², pełna labiryntowych przejść, krat, rur i łańcuchów osnutych dymem. Adrenalinę podsyca oświetlenie – lampy UV, LED-y, stroboskopy – i muzyka, w rytm której gracze skradają się niczym rasowi partyzanci. Warto dodać, że Laser Park otwarty jest do późnych godzin wieczornych, w piątek nawet do 23, dzięki czemu termin gry można dopasować do najbardziej napiętego harmonogramu zajęć.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.