Language Factory 24 Szkoła Języków Obcych

4 (1 Opinii)

Kurs języka angielskiego: 16 lekcji konwersacji za 159,99 zł i więcej opcji w Szkole Języków Obcych Language Factory 24

Do -30%
1 Opinii
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Intensywne konwersacje i pełny kurs mówienia, słuchania, gramatyki i czytania z dużym naciskiem na praktyczną komunikację.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs języka angielskiego:

 • 159,99 zł zamiast 224 zł za English Conversations – 16 godzin lekcyjnych (raz w tygodniu),
 • 469,99 zł zamiast 672 zł za General English – 32 godziny lekcyjne (raz w tygodniu) . English Conversations:

 • intensywny trening mówienia,
 • dyskusje w języku angielskim na tematy bieżące i kontrowersyjne,
 • praktyczne słownictwo i sytuacje z życia codziennego,
 • 32 godziny lekcyjne (1 godz. lekcyjna= 45 min),
 • zajęcia 1 x 90 min.
 • każde spotkanie dotyczy dyskusji na 2 uzgodnione wcześniej tematy, np: sporty ekstremalne, rozmowa o pracę, filmy, najciekawsze podróże, wegetarianizm kursanci mówią przez 80-90% czasu pracując w parach, grupach lub grając w quiz

General English:

 • kurs ogólny umożliwiający doskonalenie wszystkich umiejętności językowych, czyli czytanie, mówienie, słuchanie, pisanie, gramatyka i słownictwo z największym naciskiem na mówienie,
 • 32 godziny lekcyjne (1 godz. lekcyjna= 45 min),
 • kursy odbywają się w grupach 6-10-osobowych 2 x 90 minut,
 • kursy w pon, wtorki, środy lub czwartki. Większość kursów odbywa się w godzinach wieczornych. Przy odpowiedniej liczbie chętnych istnieje możliwość stworzenia grupy weekendowej.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Etapy zakupu
1) Kup groupon 
2) W celu ustalenia poziomu i potrzeb zarezerwuj spotkanie z trenerem przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Jeżeli z ważnego powodu nie możesz przyjść w zarezerwowanym terminie, poinformuj szkołę z 24 godzinnym wyprzedzeniem i ustal drugi termin spotkania. W przypadku nie pojawienia się w drugim zarezerwowanym terminie, groupon przepada. 
3) Wybierz dni i godziny w których możesz się uczyć. 
4) Zostaniesz poinformowany o terminie rozpoczęcia kursu. 
Dodatkowe informacje: osoby, które zapiszą się na kurs do 20.11.2016 rozpoczynają kurs od 20.11.2016 po uzgodnieniu ze szkołą. Pozostałe osoby rozpoczną kurs po 1.01.2017. Aby grupa na danym poziomie utworzyła się muszą zgłosić się min. 4 osoby.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Language Factory 24 Szkoła Języków Obcych


Language Factory 24 Szkoła Języków Obcych Szkoła działa od 2014 r i oferuje efektywne kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i polskiego metodą komunikatywną prowadzone przez filologów, pasjonatów języka i native speakerów. Szkoła specjalizuje się w prowadzeniu praktycznych kursów językowych o tematyce biznesowej pomagających przełamać bariery w mówieniu i efektywnie się komunikować w językach obcych. Kursy odbywają się stacjonarnie w Krakowie lub online na terenie całej Polski Jak wygląda nauka:

 1. Lektorzy badają potrzeby, cele i poziom uczniów.
 2. Wspólnie z kursantami układają plan pracy na zajęciach i poza nimi, tak żeby program był jak najlepiej dopasowany do potrzeb i zainteresowań. Kursanci mają dostęp do wykazu tematów, nad którymi będą pracować w poszczególnych tygodniach.
 3. Lektorzy systematycznie monitorują, czy cele kursantów są realizowane

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.