La Dental SPA - WAWA Nowe

La Dental SPA - WAWA Nowe

60+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


  • Lampa Beyond Polus: najsilniejsze światło halogenowo-ledowe
  • Zęby bielsze o 5 do 8 odcieni

W skrócie


Jak wiadomo, miejsce w pierwszym rzędzie zobowiązuje do nienagannej prezencji. Zadbaj więc o zębowych reprezentantów, wybielając swoje rzędy w La Dental Spa.

Oferta
Wybielanie zębów lampą Beyond Polus w 1 z 3 opcji:

1) 269 zł za wybielanie dla 1 osoby,
2) 509 zł za wybielanie dla 2 osób,
3) 769 zł za wybielanie dla 3 osób.

System wybielania Beyond zapewnia komfort, bezpieczeństwo oraz wygodę, a co więcej – najlepszy rezultat. Metoda polega na nałożeniu na zęby specjalistycznego żelu, który następnie jest naświetlany specjalnym akceleratorem emitującym tzw. „zimne światło”. Dzięki temu żel przechodzi w głąb zęba, gdzie utlenia się, rozbijając w ten sposób przebarwienia. Efekt zabiegu to zniwelowanie przebarwień wywołanych przez palenie, picie kawy, herbaty i czerwonego wina.

La Dental Spa
Centrum stomatologiczne specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej, ale także zachowawczej, endodoncji i profilaktyce. Na miejscu można wykonać specjalistyczne wybielanie, leczenie kanałowe, zdjęcia RTG, chirurgię zębową, a nawet terapię paradontozy. Usługi przeznaczone są dla dorosłych i dzieci, dzięki czemu La Dental Spa może odwiedzić cała rodzina. Najmłodsi pacjenci poczują się tam pewnie za sprawą specjalnych wizyt adaptacyjnych.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 635 01 39. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

La Dental SPA - WAWA Nowe


La Dental SPA - WAWA Nowe

Dentysta, Wybielanie zębów, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.