Strzyżenie, stylizacja i więcej 39,99 zł w La Cristal Magique

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -50%

Komentarze

66 Opinii

Miła obsługa, dobre technicznie odcięcie na 'boba'. Polecam.
Beata M. · 5 dni temu
Bardzo profesjonalna obsługa, pani Angelika bardzo miła i wie co robi, polecam!
Magdalena K. · 15 listopada 2017
Profesjonalizm w każdym calu. Polecam
Julita N. · 26 października 2017

W skrócie


Wyróżnij się z tłumu, odmieniając swój wizerunek. Pomoże Ci w tym pakiet usług fryzjerskich w La Cristal Magique dostępny z dzisiejszym grouponem.

Oferta

Pakiet fryzjerski: mycie, masaż głowy, strzyżenie i stylizacja

1) 39,99 zł zamiast 80 zł za pakiet.

Wizyta w salonie rozpocznie się od kąpieli pielęgnacyjnej, przy użyciu odpowiedniego szamponu i kojącego masażu oraz odżywienia. Następnie stylista nada fryzurze odpowiedniego kształtu dzięki modnemu cięciu i stylizacji dopasowanej do typu urody.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

La Cristal Magique Salon położony w samym centrum Krakowa to miejsce dla wszystkich, którzy chcą przejść subtelną lub totalną metamorfozę – La Cristal Magique specjalizuje się bowiem zarówno w klasycznym, jak i awangardowym fryzjerstwie. Na miejscu, oprócz modnego strzyżenia, stylizacji dopasowanej do typu urody czy zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów, można skorzystać z fachowej pomocy w doborze profesjonalnych kosmetyków do włosów, takich firm jak KEUNE, które są dostępne w salonie.

Warunki


Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów. Oferta obowiązuje u wybranych stylistów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W dniu realizacji kuponu każda klientka dostanie 20% upust na zakup produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów w domowym zaciszu.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 421 88 21 lub 570 218 821 z podaniem kodu groupon oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

La Cristal Magique


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.