Limanowskiego 95, Łódź

Swojskie smaki: 14,99 zł za groupon wart 20 zł do wydania na menu w restauracji Kwiat i Wino

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu znaleźć można tradycyjne przysmaki, takie jak m.in.: zalewajka, prażoki ze skwarkami, czulent wołowy i więcej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • przykładowe pozycje z menu:
    • holiszkes – gołąbki po żydowsku podawane z sosem pomidorowym
    • czulent wołowy – podawany z kaszą i czerwoną fasolą
    • barszcz biały na kaszance
  • menu dostępne jest tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta obowiązuje na całe menu z wyłączeniem napojów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przy przekroczeniu wartości grouponu – dopłata na miejscu. Reszta z grouponu nie jest wydawana.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwację należy potwierdzić koniecznie telefonicznie: 881 201 330.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kwiat i Wino

Przepełniona łódzkimi legendami i zapachem regionalnych potraw restauracja kusi miłośników domowej atmosfery i tradycyjnych przysmaków. W menu znaleźć można takie przysmaki, jak np. kapłonek, zalewajka, prażoki ze skwarkami czy też limanka. Nazwa lokalu zobowiązuje, więc do każdego dania zamówić warto lampkę aromatycznego wina.