Kurs strzelania bojowego z broni palnej od 279,99 zł w Kravmaga Saggita (do -60%)

15 Opinii

od 279,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
600 zł 53% 320,01 zł
Już 10 kupionych

W skrócie

 • Szkolenie: 1 godzina teorii + 4-5 godzin praktyki
 • Różne rodzaje broni: Glock, Magnum, Heckler and KochExpert (broń Gromu), karabin snajperski Steyr SSG 04 i więcej
 • Szkolenie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, m.in. Tadeusza Dubickiego, byłego żołnierza sił specjalnych

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta przeznaczona dla osób pełnoletnich. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Oferta skierowana do osób niekaralnych. Czas trwania warsztatów zależy od wybranej broni (krótka/długa). Szkolenie kończy się certyfikatem.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 510 930 460. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zaprawione w boju bojowniki mogą bezkarnie strzelać oczami i miotać wrogie spojrzenia na wszystkie inne akwariowe rybki. Jeśli Ty także masz ochotę postrzelać – niekoniecznie wzrokiem – i chcesz zostać grubą rybą, zapisz się do Kravmaga Saggita na kurs strzelania bojowego.

Oferta
5-6 godzinny kurs strzelania bojowego pod okiem instruktorów, broń krótka: Glock, Magnum, Heckler and KochExpert (broń Gromu), karabiny M4, karabin snajperski Steyr SSG 04 i wiele innych w 1 z 3 opcji:

1) 279,99 zł zamiast 600 zł za kurs dla 1 osoby,
2) 499,99 zł zamiast 1200 zł za kurs dla 2 osób,
3) 969,99 zł zamiast 2400 zł za kurs dla 4 osób.

Kurs zacznie się od godzinnej teorii, podczas której zostanie przekazana wiedza z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania. Pod okiem instruktorów kursanci rozpoczną szkolenie ze strzelania. Do dyspozycji będą różnego rodzaju broń krótka i długa, karabiny maszynowe oraz snajperskie. Podczas kursu będzie można się także nauczyć, w jaki sposób bezpiecznie ładować i rozładowywać broń, przybrać postawę strzelecką i oddać celny strzał.

Kravmaga Saggita
Ośrodek Kravmaga Saggita prowadzi Tadeusz Dubicki. Posiada on jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13 miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce, Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.


Komentarze

15 Opinii

Good work :)
Izabela M. · 9 listopada 2015
Bardzo duże zaangażowanie prowadzącego. Naprawdę warto było do Was przyjechać.
Daria J. · 24 czerwca 2015
O tym, że strzelnica ma miejsce daleko poza Wrocławiem powinno być napisane w treści, a nie podane dopiero po fakcie zakupu
Tomasz W. · 20 grudnia 2014
Merchant Location Map
 1. 1

  Wrocław

  Worcella 3 (Siedziba Firmy)

  Wrocław, 50-082

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}