Kurs strzelania bojowego z broni palnej od 279,99 zł w Kravmaga Saggita (do -60%)

Wrocław

Kup jako prezent
Już 10 kupionych

W skrócie

  • Szkolenie: 1 godzina teorii + 4-5 godzin praktyki
  • Różne rodzaje broni: Glock, Magnum, Heckler and KochExpert (broń Gromu), karabin snajperski Steyr SSG 04 i więcej
  • Szkolenie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, m.in. Tadeusza Dubickiego, byłego żołnierza sił specjalnych

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta przeznaczona dla osób pełnoletnich. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Oferta skierowana do osób niekaralnych. Czas trwania warsztatów zależy od wybranej broni (krótka/długa). Szkolenie kończy się certyfikatem.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 510 930 460. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zaprawione w boju bojowniki mogą bezkarnie strzelać oczami i miotać wrogie spojrzenia na wszystkie inne akwariowe rybki. Jeśli Ty także masz ochotę postrzelać – niekoniecznie wzrokiem – i chcesz zostać grubą rybą, zapisz się do Kravmaga Saggita na kurs strzelania bojowego.

Oferta
5-6 godzinny kurs strzelania bojowego pod okiem instruktorów, broń krótka: Glock, Magnum, Heckler and KochExpert (broń Gromu), karabiny M4, karabin snajperski Steyr SSG 04 i wiele innych w 1 z 3 opcji:

1) 279,99 zł zamiast 600 zł za kurs dla 1 osoby,
2) 499,99 zł zamiast 1200 zł za kurs dla 2 osób,
3) 969,99 zł zamiast 2400 zł za kurs dla 4 osób.

Kurs zacznie się od godzinnej teorii, podczas której zostanie przekazana wiedza z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania. Pod okiem instruktorów kursanci rozpoczną szkolenie ze strzelania. Do dyspozycji będą różnego rodzaju broń krótka i długa, karabiny maszynowe oraz snajperskie. Podczas kursu będzie można się także nauczyć, w jaki sposób bezpiecznie ładować i rozładowywać broń, przybrać postawę strzelecką i oddać celny strzał.

Kravmaga Saggita
Ośrodek Kravmaga Saggita prowadzi Tadeusz Dubicki. Posiada on jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13 miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce, Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.


Komentarze

Świetny kontakt z instruktorami podczas szkolenia. Elastyczne podejście. Niespotykana gdzie indziej, na tego typu szkoleniach, atmosfera.
Daniel M. · 3 maja 2017
Good work :)
Izabela M. · 9 listopada 2015
Bardzo duże zaangażowanie prowadzącego. Naprawdę warto było do Was przyjechać.
Daria J. · 24 czerwca 2015

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.