Krakowskie Centrum Urody

Wyszczuplanie w kapsule Power Slim: 5 zabiegów za 149,99 zł i więcej opcji w Krakowskim Centrum Urody (do -56%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -56%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Połączenie podczerwieni i jonizacji pozwala spalić 2000 kcal w ciągu 30 min, redukuje cellulit, odpręża mięśnie, stymuluje kolagen i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz

Karnet na zabieg w kapsule Power Slim:

  • 149,99 zł za 10 zabiegów (5 x elektrostymulacja całego ciała (20 min) + 5 x sauna na podczerwień (20 min),
  • 279,99 zł za 20 zabiegów (10 x elektrostymulacja całego ciała (20 min) + 10 x sauna na podczerwień (20 min ,
  • 379,99 zł za 30 zabiegów (15 x elektrostymulacja całego ciała (20 min) + 15 x sauna na podczerwień (20 min).

Podczerwień wywołuje w tkance biologicznej przede wszystkim reakcje termiczne. W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i wywołuje pocenie się. Posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia kontuzji i stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia.

Z jej pomocą można leczyć takie schorzenia jak: choroby skóry, mięśni, rwa kulszowa, wysokie ciśnienie krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia. Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo naczyniowy, układ oddechowy, gospodarkę wodno-elektrolitową, czynność wydzielniczą nerek i wielu innych gruczołów. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii.

Promieniowanie podczerwone oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, w tym, co szczególnie może zainteresować panie, z żelującej substancji składającej się z tłuszczu, wody i innych zbędnych substancji, lokalizujących się w fałdach pod skórą, czyli cellulitu.

Jak podczerwień działa na żywy organizm? W tkance biologicznej wywołuje przede wszystkim reakcje termiczne. W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i nasila pocenie się. Posiada właściwości biostymulacyjne i prozdrowotne.

Szczegółowe informacje dotyczące działania podczerwieni i oferty salonu dostępne tutaj

Krakowskie Centrum Urody

Salon oferuje kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki. Obok podstawowych zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, stylizacji rzęs oraz pielęgnacji paznokci w salonie zdecydować się można na zabiegi wykraczające poza tradycyjną kosmetykę, m.in. peelingi medyczne czy przy zastosowaniu luksusowych produktów marek Thalgo i Forever Living Products. Ponadto skorzystać można z porad dietetyka oraz doświadczyć relaksującego działania masażu.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Termin wyłączony: 27.06.2017 - 15.07.2017.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania medyczne: ciąża. O dostępności terminów decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku wystąpienia przeciwwskazań nastąpi zwrot kosztów grouponu. Z oferty można skorzystać od pon. do pt. w godz. 11-19, sob. w godz. 9-14.
Konieczna rezerwacja tel. 791 988 272 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Krakowskie Centrum Urody


Krakowskie Centrum Urody

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.