Brak nowych powiadomień

Koncert An Evening with Chris Botti, Warszawa

Torwar

Do -50%
30+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabierz ze sobą ukochaną osobę - 2 bilety w cenie 1!

W skrócie

Oferta

  • 2 bilety w cenie 1 na koncert An Evening with Chris Botti
  • Kiedy: 30.05.2019 o godz. 20
  • Gdzie: Torwar Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa

Dostępne kategorie:

  • 150 zł za bilet z kategorii 4 (150 zł) - drugi bilet gratis
  • 220 zł za bilet z kategorii 3 (220 zł) - drugi bilet gratis
  • 270 zł za bilet z kategorii 2 (270 zł) - drugi bilet gratis
  • 310 zł za bilet z kategorii 1 (310 zł) - drugi bilet gratis

An Evening with Chris Botti

Znany w szczególności gronu miłośników jazzu Chris Botti to jeden z najbardziej docenianych instrumentalistów. Tuż po wydaniu pierwszego albumu „When I Fall In Love” w 2004 roku wkradł się w łaski wielu krytyków, a także odbiorców muzyki popowej. Jego płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy, a nazwisko trębacza można także zobaczyć na wielu albumach i zbiorach wraz z innymi artystami, czy także na ścieżkach do muzyki filmowej.

Chris Botti ma na swoim koncie współpracę z największymi gwiazdami na świecie, w tym ze Stingiem, Lady Gagą, Michaelem Bublé czy Frankiem Sinatrą. Spośród dziewięciu wydanych albumów warto wyróżnić ten ostatni „Impressions”, gdzie znalazły się interpretacje wielkich przebojów takich sław jak Louis Armstrong, Janis Joplin, Michael Jackson i Judy Garland. Artysta w 2013 roku otrzymał nagrodę Grammy w kategorii „Best Pop Instrumental Album”, a wcześniej był aż czterokrotnie nominowany do tej statuetki.

W towarzystwie topowych orkiestr Chris Botti spędza w trasie 300 dni w roku. Odwiedził takie miejsca jak np. Carnegie Hall czy Hollywood Bowl, a już w maju zawita w Warszawie.

Wymień kupon na bilet:

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

 

 

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. NIE uprawnia on do wejścia na wydarzenie.
2. Aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. Każdy kod groupon składa się z dwóch kodów rozdzielonych znakiem "/". Wymiana dostępna od 15.05.2019 do 29.05.2019. Po tym terminie miejsca przydzielane w sposób automatyczny bez możliwości wyboru.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Koncert An Evening with Chris Botti, Warszawa

Koncert An Evening with Chris Botti, Warszawa

Nocna rozrywka, Koncerty, Rozrywka i czas wolny, Koncert, Bilety, Muzyka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.