Koh Phangan Thai Island

Piękna 9a, Warszawa

Dowolnie wybrany sok: 2 napoje za 19,99 zł i więcej w Koh Phangan Thai Island (-50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Naturalne soki, których bazą są jabłka to bogata porcja witamin i przeciwutleniaczy dla zdrowia oraz poprawy samopoczucia

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Dowolny sok:

  • 19,99 zł zamiast 40 zł za 2 soki
  • 29,99 zł zamiast 60 zł za 3 soki
  • 39,99 zł zamiast 80 zł za 4 soki

Groupon upoważnia do zakupu soków o dowolnie wybranym składzie. Bazą soków są jabłka – bogactwo przeciwutleniaczy i naturalnych witamin. Przed wyborem napoju warto skonsultować się ze sprzedawcą w celu dobrania optymalnego składu soków, wedle zapotrzebowania organizmu.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Koh Phangan Thai Island

Menu soków i koktajli zawiera nowatorskie połączenia warzyw i owoców z przyprawami jak pieprz cayenne, kurkuma, peperyna, chlorella, korzeń macy , a także innych superfoods doskonale regulujący gospodarkę hormonalną i poprawiający stan ogólny organizmu. Utrata zbędnych kilogramów wraz z oczyszczeniem organizmu z toksyn i złogów a także uzupełnienie wszelkich niedoborów odżywczych w organizmie. Tylko w ten sposób organizmowi zostanie przywrócona naturalna zdolność samoleczenia i bezpowrotnej utraty wagi. Oferta dedykowana dla osób , które chcą poprawić swój ogólny stan zdrowia i wygląd jak również tych zmagających się z chorobami cywilizacyjnymi.