Brak nowych powiadomień

Łopuszańska 22, lok. A69, Warszawa

Orientalne smaki: 12,99 zł za groupon wart 20 zł i więcej do wydania na menu w restauracji KohAzja (do -39%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np. zupa tom yum z krewetkami, sajgonki z warzywami, smażone pho z kurczakiem, pad thai z tofu, wołowina teriyaki, kaczka curry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: azjatycka
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon.-sob. 10-21, niedz. 10-20.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 6-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

KohAzja

Chociaż restauracja w lokalu przy ulicy Łopuszańskiej, zlokalizowana jest w dzielnicy Włochy – tutejszą specjalnością nie jest kuchnia włoska. Prowadzona przez młode małżeństwo z Wietnamu KohAzja serwuje dania azjatyckie. W bogatym menu, obfitującym w orientalne smaki można znaleźć m.in. zupy (np. tom yum, pho), makaron chiński, curry, sajgonki, pad thai, dania z ryżem i surówką w sosie teriyaki lub słodko-kwaśnym.

KohAzja

Restauracja, Chińska, Azjatycka