Klub Strzelecki AGVO

Godzinne wejście na strzelnicę z instruktorem i dowolna broń dla 2 osób (od 45 zł) i więcej w Centrum Strzeleckim AGVO

Do -54%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Okazja do korzystania z jednej z najlepiej przystosowanych i bogato wyposażonych strzelnic w stolicy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 45 zł zamiast 95 zł zza szkolenie strzeleckie pod opieką instruktora dla 1 osoby 
  • 79 zł zamiast 129 zł za szkolenie strzeleckie dla 1 lub 2 osób pod opieką instruktora + 10 szt. amunicji do Kałasznikowa 
  • 199 zł zamiast 400 zł za karnet na strzelnicę 3 h, -możliwość wykorzystania w turach po 30 min
  • 299 zł zamiast 650 zł za karnet na strzelnicę 10 h.

Broń do wyboru można znaleźć tutaj

Karnety imienne.

AGVO mieści się w obiekcie, który od początku był budowany z myślą o powstaniu strzelnicy. W efekcie wykorzystano lepsze i bardziej wydajne technologie niż w budynku adaptowanym, dzięki czemu strzelnica jest bardziej cicha i komfortowa dla strzelców – posiada doskonałą wentylację i oświetlenie, kulochwyt zdolny przyjąć amunicję większego kalibru, bardziej przestrzenne stanowiska strzeleckie i wyższe niż zazwyczaj sufity. Strzelcy mogą korzystać z blisko 30 rodzajów broni krótkiej i długiej. Do dyspozycji mają: kałasznikow, Berettę 92 FS, Glock 21, HW Target Trophy Combat, Margolin, Mossberg 50577, PM98 Glauberyt, S&W M67, Sig Sauer P 226, Walther P-99, S&W M&P 15, CZ-75 Shadow, Beryl, Heckler&Koch SL8, Glock 17, Glock 34.

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: 30-60 min
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Centrum Strzeleckie AGVO

Strzelnica AGVO oferuje szeroki wybór broni, organizuje szkolenia, imprezy firmowe, turnieje i rozgrywki, np. Strzeleckiej Ligi Biznesu, dysponuje salami konferencyjnymi i cateringowymi. Działające przy centrum strzeleckim Stowarzyszenie Strzeleckie Iglica – zrzeszające pasjonatów strzelectwa – daje możliwość ubiegania się o własną broń do celów sportowych. Powstało w celu promowania sportu strzeleckiego, a także zrzeszania osób o podobnych zainteresowaniach i pomocy w rozwijaniu umiejętności strzeleckich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia:  Konieczne posiadanie dowodu osobistego podczas wizyty. Oferta dla osób pełnoletnich. W 1 i 4 opcji amunicja płatna dodatkowo. W opcji 3. można dodatkowo dokupić amunicję. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z grouponami na karnety należy przyjść w ciągu 30 dni od daty zakupu. Karnety ważne są przez 6 m-cy od daty realizacji wymianu grouponu na karnet.
Konieczna rezerwacja tel. 22 499 63 58. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Klub Strzelecki AGVO


Klub Strzelecki AGVO

Sport i rekreacja, Strzelnica
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.