Wystawa budowli z klocków LEGO: wejście dla 2 osób od 11,99 zł w Pasażu Grunwaldzkim (do -50%)

Wrocław

Do -50%
520+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Warto zobaczyc wiele ogromnych i ciekawych modeli jak chocby te z Gwiezdnych Wojen oraz podpatrzyc rozwiazania do wykorzystania we wlasnym zakresie.
Anna L. · 15 marca 2016
Warto!
Agnieszka G. · 15 marca 2016
Bardzo fajna wystawa, inspirująca dzieci co jeszcze można zbudować z klocków. Polecam.
Joanna J. · 14 marca 2016

W skrócie


Z klocków LEGO można zbudować niemal wszystko, jednak bilety na ich wystawę lepiej kupić na Grouponie. Zanurz się w świat misternych konstrukcji dzięki największej w Polsce ekspozycji budowli z kultowego materiału.

Oferta
Wejście na wystawę budowli z klocków LEGO w 1 z 3 opcji:

1) 11,99 zł zamiast 24 zł za wejście dla 2 osób,
2) 17,99 zł zamiast 36 zł za wejście dla 3 osób,
3) 22,50 zł zamiast 60 zł za wejście dla 5 osób (maks. 2 osoby dorosłe).

Największa w Polsce interaktywna wystawa budowli z kultowych klocków trwa od 10 stycznia do 16 lutego. W ramach interaktywnych ekspozycji można zobaczyć m.in. repliki znanych i ciekawych budynków z całego świata, takich jak Big Ben, Empire State Building, most nad Tamizą, makietę morskiej bitwy pirackiej, olbrzymią stację kosmiczną, makiety z jeżdżącymi pociągami, fantastyczny świat hobbitów i mityczną krainę z "Władcy Pierścieni", rekonstrukcje znanych scen i bohaterów Gwiezdnych Wojen czy technologię w świecie "4 kółek" i najnowszy hit - Stadion Narodowy. Świat składający się z ponad miliona klocków LEGO to nie lada odkrycie nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych.

Klockomania
Firma zajmuje się projektowaniem, tworzeniem budowli oraz organizacją profesjonalnych wystaw misternych kompozycji z klocków LEGO. Za powstawanie unikatowych budowli odpowiedzialna jest kilkunastoosobowa grupa kreatywnych konstruktorów, którzy na bieżąco pracują nad nowymi pomysłami.

Warunki


Ważność: groupon ważny od 13.01.2014 do 16.02.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Klockomania Sp z. o.o


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.