Klinika Medycyny Estetycznej Dolce Medical

Lęborska 47, Poznań

Wyszczuplający zabieg Vanquish od 119,99 zł w Klinice Medycyny Estetycznej Dolce Medical

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg na brzuch, uda i pośladki pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Patryk
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 11, 2022
Straszna obsługa klienta. Klinika zamknięta nie poinformowano mnie o zamknięciu, o zwrot pieniędzy prosiłam się ponad 2 miesiące- sprawę przekierowalam do Gruponu, zwrot praktycznie natychmiastowy.
M
Monika
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 16, 2022
Rewelacja 😊
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 27, 2022
Bardzo polecam. Byłam na oczyszczaniu wodorowym. Pani bardzo miła i uśmiechnięta. Tłumaczyła krok po kroku ,co ze mną robi :-) polecam.
K
Katarzyna
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 14, 2022
Świetna obsługa. Zabieg wykonany z ogromną starannością. Czuję, że Pani wykonująca zabieg naprawdę chce mi pomóc - dobrą opieką nad klientem.
J
Julita
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 28, 2021
Personel profesjonalny, potrafi dostosować zabiegi do potrzeb, miła atmosfera
D
Dominika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 6, 2021
Polecam
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Przed zabiegiem szczegółowy wywiad, zapytanie o oczekiwania itd. Polecam !
S
Sandra
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 27, 2021
Cudowne miejsce ! Fenomenalna obsługa ♥️ Świetny zabieg - Pani Kosmetolog z ogromną wiedzą widać, że z powołania ♥️ Zdecydowanie POLECAM !
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: zabieg modelujący Vanquish (brzuch, uda, pośladki)
  • czas trwania pojedynczego zabiegu: ok. 40 minut
  • zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia u pacjenta; od razu po zakończeniu zabiegu można wrócić do normalnej aktywności

Zabieg Vanquish pozwala modelować sylwetkę i zredukować tkankę tłuszczową na wybranych partiach ciała. Vanquish oddziałuje na tkanki za pomocą emisji skoncentrowanej wielkoobszarowej energii HF. Jej częstotliwości różnią się w zależności od tego, do jakiej warstwy mają dotrzeć i zostały dobrane tak, aby jak najlepiej oddziaływać na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 381 775. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klinika Medycyny Estetycznej Dolce Medical

Pod opieką doświadczonych specjalistów można tu skorzystać z szeregu zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetyki, które nie tylko poprawiają samopoczucie i samoocenę, ale także mogą polepszać kondycję zdrowotną.

Do głównych sprzymierzeńców na drodze do upragnionego wyglądu należą: system do modelowania sylwetki, trwałej redukcji tkanki tłuszczowej i odmładzania twarzy Exilis, laser Fotona będący jednym z najmocniejszych urządzeń w chirurgii laserowej, a także aparat do ujędrniania skóry EAT™ SkinShock.

W Dolce Medical wykonywane są również zbiegi z wykorzystaniem urządzenia Vanquish, botoksu, kwasu hialuronowego czy makijaż permanentny.

Więcej informacji znajduje się na stronie.