Klinika Medycyny Estetycznej Dolce Medical

Depilacja laserem Fotona XP MAX: 3 zabiegi za 249,99 zł i więcej opcji w Klinice Medycyny Estetycznej Dolce Medical

Wybierz opcję

Wyróżniki


Depilacja laserem Fotona XP Max doskonale sprawdza się w trwałym usuwaniu owłosienia i jest wyjątkowo skutecznym systemem laserowym

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta
Zabieg depilacji laserowej wybranej partii ciała w 1 z 3 opcji:

1) 249,99 zł za 3 zabiegi (3 x 1 partia),
2) 349,99 zł za 6 zabiegów (3 x 2 partie),
3) 449,99 zł za 9 zabiegów (3 x 3 partie).

Partie ciała do wyboru: twarz, barki, szyja, kark, tors, plecy (liczone jako 3 partie), ramiona, przedramiona, brzuch, pośladki, brodawki, dłonie, bikini (tylko kobiety), pachy lub 1 łydka (w tym kolano i stopa).

Laser Fotona XP Max
Laser o mocy 130W i energii 120J Fotona XP Max jest oparty na najbardziej zaawansowanych systemach laserowch współczesnej dermatologii estetycznej z niezwykle dużym obszarem leczenia (42 cm²). Dzięki technologii VSP uniemożliwia rozgrzewanie okalającej tkanki, zapewniając precyzję, komfort i bezpieczeństwo. Kontrola zwrotna impulsu (EFC), dostępna tylko w produktach Fotony, aktywnie dostosowuje energię wychodzącą do ustawionych parametrów dla pełnego bezpieczeństwa i pewności przeprowadzanego zabiegu. Podstawowym celem lasera nie jest melanina (jak w większości laserów stosowanych do depilacji), lecz brodawka skórna, sformowana z maleńkich naczyń włosowatych, otaczających mieszek włosowy. Światło lasera dociera do brodawki i niszczy naczynka odżywiające cebulkę włosa. Nie odżywiany mieszek obumiera, a w konsekwencji włos w tym miejscu nie odrasta. Laser nie narusza innych naczyń krwionośnych.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Umów się na bezpłatną konsultację z lekarzem, w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Depilacja wykonywana jest ze znieczuleniem - Zimmer Cryo 6 - System chłodzenia skóry powietrzem o temperaturze do - 30°C.
Konieczna rezerwacja tel.  508 226 298 lub stacjonarny 16 677 41 63 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Medycyny Estetycznej Dolce Medical


Pod opieką doświadczonych specjalistów klinika oferuje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetyki, które nie tylko poprawiają samopoczucie i samoocenę, ale także – poprzez zabiegi chirurgii estetycznej – polepszają kondycję zdrowotną.

Do głównych sprzymierzeńców na drodze do upragnionego wyglądu należą: system do modelowania sylwetki, trwałej redukcji tkanki tłuszczowej i odmładzania twarzy Exilis, laser Fotona będący jednym z najmocniejszych urządzeń w chirurgii laserowej, a także aparat do bezinwazyjnego ujędrniania skóry EAT™ SkinShock.

W Dolce Medical wykonywane są również zbiegi z wykorzystaniem urządzenia Vanquish, botoksu, kwasu hialuronowego czy makijaż permanentny.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Klinika Medycyny Estetycznej Dolce Medical

Depilacja, Depilacja laserowa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.