Brak nowych powiadomień

Kiss Paris

Strzyżenie z modelowaniem (49,99 zł) z rekonstrukcją włosów Joico (59,99 zł) i więcej w Kiss Paris

Oferta niedługo się kończy!
2 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

W salonie można poddać się stylowej metamorfozie fryzury oraz dogłębnie zregenerować włosy dzięki 4-fazowej rekonstrukcji

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Udaj się do salonu Kiss Paris na metamorfozę fryzury i kurację regenerującą włosy – masz okazję zrobić to z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Strzyżenie z modelowaniem w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za pakiet,
2) 59,99 zł za pakiet i 4-fazową rekonstrukcję włosów Joico K-Pak,
3) 69,99 zł za usługi z opcji 2. oraz bon zniżkowy wart 100 zł na przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową.

  • 4-fazowa rekonstrukcja włosów Joico K-Pak: regeneracja, odbudowa, nawilżenie, utrwalenie koloru. Zabieg bazuje na formule 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa.
  • Metoda keratynowa: uzupełnienie włosów pasemkami łączonymi na ciepło za pomocą keratyny; wzmocnienie i regeneracja włosów.

Kiss Paris
W salonie zlokalizowanym w centrum Kazimierza można kompleksowo zadbać o włosy. W Kiss Paris warto zdecydować się na przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową albo innowacyjny zabieg rekonstrukcji włosów. Joico to 4-fazowy zabieg, do którego używa się preparatów Quadramine Complex, bazujących na formule odbudowującej z aminokwasami kompatybilnymi z keratyną ludzkiego włosa. Na kolejne etapy składają się: oczyszczenie i otworzenie łuski włosa, wyrównanie chropowatości, intensywna odbudowa i ochrona. W efekcie włosy są wygładzone i nabłyszczone. Warto dodać, że w salonie Kiss Paris, prócz produktów Joico, używane są także kosmetyki Wella i L’Oreal.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 5.12.2014-2.01.2015 i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niewykorzystania bonu pieniądze nie są zwracane.
Konieczna rezerwacja tel. (12) 374 56 98 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kiss Paris

Kiss Paris

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.