top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

Multikino

Wybierz opcję

Wyróżniki


Grudniowy show w Multikinie odbywa się z okazji 15. urodzin stacji MiniMini+; szereg atrakcji dla najmłodszych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócieOferta

 • 19 zł zamiast 35 zł za bilet na pokaz „Urodziny Rybki MiniMini”
 • Kiedy i gdzie:

 • 08.12.2018, Zabrze
 • 08.12.2018, Bydgoszcz
 • 09.12.2018, Kraków
 • 09.12.2018, Gdańsk
 • 27.12.2018, Poznań 51
 • 27.12.2018, Warszawa Targówek
 • 28.12.2018, Katowice
 • 28.12.2018, Bydgoszcz
 • 29.12.2018, Wrocław Pasaż
 • 29.12.2018, Gdańsk
 • 30.12.2018, Kraków
 • 30.12.2018, Warszawa Ursynów

„Urodziny Rybki MiniMini”

Z okazji 15. urodzin stacji MiniMini+, twórcy projektu „KinoMagica” przygotowali szereg pokazów związanych z urodzinami Rybki MiniMini. Najmłodsi widzowie będą mogli poznać rozmaite tradycje urodzinowe, a także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach czy też zobaczyć kolekcję kapeluszy bohaterki. Widownia wspólnie będzie uczyć się piosenek i prostych układów choreograficznych, a także nabędzie umiejętność rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.

Show z Rybką MiniMini w roli głównej to zabawa interaktywna. Dzieci nie tylko będą wspólnie z bohaterką przeżywać przygody, ale również decydować o przebiegu fabuły. Całość możliwa jest dzięki technologii Anivatar™, stworzonej przez firmę Verne Vision.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon podlega wymianie na bilet na wybrany pokaz „Kinomagia – Rybka MiniMini w Multikinie".
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie będzie uprawniać do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość wymiany na bilet na seans filmowy zależy od dostępności miejsc na wybranym przez jego posiadacza seansie filmowym. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w wybranym terminie.

naprezent

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 27 miastach, dysponując 258 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Multikino

Nocna rozrywka, Filmy, Atrakcje dla dzieci, Program dla dzieci, Bilety, Muzyka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.