Brak nowych powiadomień

Franck Provost

Keratynowe prostowanie włosów Diamond Touch od 290 zł w salonachFranck Provost – 2 lokalizacje

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego preparatu z dodatkiem drobinek pyłu diamentowego dający efekt prostych, gładkich i lśniących włosów.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania usługi: do 3 godzin.
  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: każdej
  • opcje:
    • 50ml - opcja dedykowana jest dla Pań z włosami krótkimi lub średnimi (do ramion) o cienkiej i rzadkiej strukturze
    • 100ml - opcja dedykowana jest dla Pań z włosami długimi lub średnimi o gęstej i grubej strukturze.

Prostowanie keratynowe Diamond Touch – diamentowa keratyna powstała dzięki zaawansowanym technologiom odbudowy, regeneracji i pielęgnacji włosów. Keratyna pozwala uzupełnić ubytki włosa, powstałe poprzez zabiegi chemiczne/ stylistyczne oraz działanie szkodliwych środowiskowych zanieczyszczeń.

Możliwe efekty zabiegu: proste, gładkie, lśniące włosy

Specjalna formuła preparatu sprawia, iż efekty zabiegu mogą utrzymać się do nawet 4 miesięcy. Co więcej, zawiera w sobie drobinki pyłu diamentowego, który dodatkowo wpływa na utwardzenie i utrwalenie efektu zabiegu. Opatentowana technologia stosowana przy keratynowym prostowaniu Diamond Touch, pomaga chronić włosy przez ich łamaniem oraz ścieraniem. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju włosów.

Sprawdź inne oferty Partnera:

Warunki

Groupon ważny do 31.01.2020 z wyłączeniem okresu 17.12.2019-31.12.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: brak możliwości realizacji usługi w soboty. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Rezerwacja nie jest wymagana.
Ważne informacje dla klienta:
- osoba decydująca się na wykonanie usługi keratynowego prostowania włosów nie może mieć wykonanej koloryzacji, trwałej lub innego zabiegu prostowania włosów w terminie 14 dni przed datą wykonania zabiegu.
- opcja 50ml dedykowana jest dla Pań z włosami krótkimi lub średnimi (do ramion) o cienkiej i rzadkiej strukturze.
- opcja 100ml dedykowana jest dla Pań z włosami długimi lub średnimi o gęstej i grubej strukturze.
- w sytuacji konieczności zakupu większej ilości preparatu do wykonania zabiegu keratynowego prostowania włosów obowiązuje cena 20 zł za 10 ml produktu
- fryzjer ma prawo odmówić wykonania keratynowego prostowania włosów ze względu na dobro i zdrowie klienta
- w celu utrzymania się efektu zabiegu rekomendowane jest zastosowanie specjalistycznego szamponu z odzywką przeciwdziałającego skręcaniu się włosów. Klient może nabyć taki preparat na własną rękę lub skorzystać z promocji w salonie gdzie zestaw o wartości 250 zł dostępny jest w promocyjnej cenie 150 zł. Dodatkowe informacje udzieli fryzjer wykonujący usługę.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Franck Provost

Fryzjerzy Franck Provost to elitarna grupa kreatywnych fachowców z długoletnim stażem pracy (10-15 lat), którzy, aby móc pracować pod szyldem marki, regularnie przechodzą specjalistyczne szkolenia we Francji, Akademii Franck Provost Paris, a także wprowadzają każdego roku nowe kolekcje wiosna/lato i jesień/zima. Potrafią zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania klientów salonów fryzjerskich, umieją słuchać, rozumieją potrzeby klienta i proponują, w oparciu o nowoczesne trendy, oryginalne, wyjątkowe i odpowiednie dla każdej osoby fryzury i ich kolor. Z wyszukanym umiarem potrafią zaproponować metamorfozy, a propozycje zmiany wizerunku są ich pasją. Są specjalistami w uzyskiwaniu świetlistych blondów, głębokich brązów, mahoni, czerwieni, kasztanu oraz rudości.

Sieć francuskich salonów działa w Polsce od około 20 lat i nazywana jest „fryzjerami gwiazd”, dlatego nie bez przyczyny w Polsce z jej usług korzystają m.in. Krystyna Janda, Małgorzata Potocka, Ewa Kasprzyk i Agnieszka Holland, która we fryzurze stworzonej w tym salonie pojawiła się na gali EMMY w Los Angeles. Firma prowadzi też międzynarodową Akademię Franck Provost, w której już 3,5 tys. specjalistów zdobyło wiedzę z zakresu fryzjerstwa.

Warto dodać, że w niektórych salonach można skorzystać z dodatkowych usług m.in. wybranego masażu czy zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie.

Franck Provost

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.