Brak nowych powiadomień

Kolejowa 22, Białystok

Pizza o średnicy 32 cm od 14,99 zł i więcej opcji w barze Kebson

Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość skomponowania własnej pizzy z dostępnych składników, z dużą ilością mięsa z kebaba i dodatkami, które zaspokoją największy głód

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Dowolna pizza o średnicy 32 cm:

  • 14,99 zł za 1 pizzę,
  • 29,99 zł za 2 pizze,
  • 59 zł za 4 pizze.

W menu:

  • Pizza królewska: mięso, sos, pomidor, czerwona cebulka, oliwki, papryczki jalapeño, świeża bazylia, zapieczona z serem gouda
  • Pizza grecka: mięso, sos, pomidor, ser feta, oliwki, świeża bazylia
  • Wymarzona pizza: składniki do wyboru (kurczak, mięso wołowe, sosy, pomidor, czerwona cebulka, cebulka cukrowa, oliwki zielone, oliwki czarne, papryczki jalapeño, papryczki chili, świeża bazylia, ser gouda, ser feta, ser mozzarella, cebulka prażona, ogórki konserwowe).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: godz. otwarcia - pon., wt., śr., niedz. 10-2:30, czw., pt., sob. 10-4. Groupon można zrealizować w lokalu lub na wynos. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

KEBSON.pl

Serwowany na miejscu kebab w kilku odmianach, oprócz porcji świeżego mięsa, zawiera m.in. czerwoną cebulę, kawałki pomidora i ogórka czy oliwki. Świeże bułki codziennie wypiekane są w zaprzyjaźnionej piekarni. Mięso jest przygotowywane na specjalnym grillu i doprawiane oryginalną mieszanką kilkudziesięciu przypraw. Własnoręcznie robione sosy oraz farsz pieczarkowy do zapiekanek i warzywa od lokalnych dostawców dają wyjątkowy smak. Ponadto w menu można znaleźć pizze z mięsem z kebaba i dodatkami, zapiekanki, sałatki i frytki.

Kebson

Restauracja, Pizza, Włoska