Kartingowy Narodowy

Kartingowy Narodowy

Do -42%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Przejazdy dla dorosłych oraz dzieci z opiekunami lub bez na nowoczesnym asfaltowym torze na terenie stadionu PGE Narodowy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 5 opcji

Przejazdy gokartami:

Przejazdy gokartem CRG Centurion dla dorosłych od poniedziałku do piątku:

  • 69 zł zamiast 98 zł za 2 przejazdy
  • 139 zł zamiast 196 zł za 4 przejazdy
  • 499 zł zamiast 784 zł za 16 przejazdów

Przejazdy gokartem Taxi (opiekun z dzieckiem) od poniedziałku do piątku

  • 69 zł zamiast 118 zł za 2 przejazdy

Przejazdy gokartem CRG Junior dla dzieci od poniedziałku do piątku do godz. 17:

  • 69 zł zamiast 118 zł za 2 przejazdy

Dodatkowe informacje:

  • czas jazdy: 8 minut
  • długość trasy: ok. 550 m

Warunki


Groupon ważny do 30.09.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana: wystarczy udać się na tor w godzinach otwarcia i okazać groupon. Ze względu na możliwość wystąpienia rezerwacji obiektu na wyłączność, przed wizytą należy skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności toru: tel. 22 290 56 33 wewn. 1.
Dodatkowe informacje: gokarty CRG Junior przeznaczone są dla dzieci w wieku ok. 8-10 lat (wzrost dziecka od ok. 135-140 cm). Jeżeli obsługa uzna, że dziecko jest za duże na gokart Junior, dojdzie do wymiany pojazdu na gokart dla dorosłych (bez zwracania różnicy w cenie). Z gokarta Taxi mogą korzystać opiekunowie z mniejszymi dziećmi (od ok. 5. roku życia i min. 120 cm wzrostu). Gokart CRG Taxi wyposażony jest w dodatkową kierownicę-atrapę dla dziecka. Każdy klient powinien posiadać kominiarkę pod kask, która jest obowiązkowa ze względów higienicznych (możliwość zakupienia na miejscu w cenie 10 zł lub przyniesienia własnej). Godz. otwarcia toru: pon.-pt. 13-22, sob.-niedz. 10-22. Obiekt zamykany czasowo w przypadku złych warunków atmosferycznych. W przypadku nowych użytkowników, którzy nie korzystali do tej pory z toru, należy dokonać jednorazowego zakupu Karty Klienta w cenie 10 zł (szczegóły na stronie www.kartingowynarodowy.pl).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kartingowy Narodowy


Dzięki asfaltowej nawierzchni Kartingowy Narodowy stwarza możliwość wkroczenia na chwilę do świata profesjonalnych wyścigów. A to dopiero początek.

Precyzyjny system pomiaru czasu (wbudowany w każdym gokarcie renomowanego producenta CRG) umożliwia śledzenie przebiegu rywalizacji w czasie rzeczywistym z dokładnością do 0,001 s. To, w połączeniu z emocjami wyzwalanymi wraz z pokonywaniem kolejnych metrów, pozwala na własnej skórze poczuć towarzyszący wyścigom dreszczyk emocji.

Bezpieczeństwo zapewniają zaś nowoczesne bandy wykonane z energochłonnego materiału, który absorbuje siłę uderzenia. Ponadto załoga toru kartingowego dysponuje elektronicznym systemem bezpieczeństwa, dzięki któremu możliwe jest wyłączenie wszystkich gokartów za pomocą jednego przycisku.

Zlokalizowany na terenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy tor jest nie lada gratką nie tylko dla miłośników szybko pokonywanych zakrętów. Umiejscowienie na zewnątrz PGE Narodowego, od strony nadwiślańskich bulwarów, pozwala cieszyć wzrok panoramą centrum, z widocznie zarysowującą się linią wieżowców.

Warto podkreślić, że za sprawą całodobowego oświetlenia tor jest czynny do późnych godzin wieczornych – 7 dni w tygodniu.

Kartingowy Narodowy

Atrakcje dla dzieci, Gokart, Sport i rekreacja, Wyścigi
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.