Energy Fitness Club

Karnet na siłownię, fitness, saunę i więcej od 59 zł w Energy Fitness Club w Łodzi i Poznaniu – 5 lokalizacji

Oferta niedługo się kończy!
1 000+ kupionych
od
59 zł
Uzupełnij wszystkie pola:

Wyróżniki


Karnety na siłownię i fitness pozwolą na regularne ćwiczenia, dzięki czemu walka z kilogramami będzie łatwiejsza, a kondycja – lepsza 

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócieWybierz 1 z 48 opcji

Karnet open obejmujący nielimitowane korzystanie z siłowni, zajęć grupowych (fitness, taniec, Zumba®, indoor cycling i inne), sauny (z wyłączeniem lokalizacji przy ul. Senatorskiej w Łodzi i ul. Zamenhofa w Poznaniu), ścianki wspinaczkowej (tylko w klubie przy ul. Senatorskiej w Łodzi) i dostęp do masaży limfatycznych na urządzeniach Rollen.

W zajęciach można uczestniczyć od poniedziałku do piątku oraz w weekendy w godzinach otwarcia klubu. Karnet poranny obejmuje wejścia od pon. do pt. do godz. 16 i w weekendy bez ograniczeń.

Miesiąc członkostwa w sieci Energy Fitness Club trwa 28 dni – przy zakupie karnetu kilkumiesięcznego członkostwo wynosić będzie iloczyn liczby miesięcy i 28 dni.

Łódź i Poznań:

Rodzaj karnetu 1-miesięczny 3-miesięczny 6-miesięczny 12-miesięczny
Karnet open 69 zł 279 zł 449 zł 749 zł
Karnet poranny 59 zł 179 zł 279 zł 449 zł

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu (w tym czasie należy wymienić groupon na karnet w wybranym klubie) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i wymień go na karnet. Karnet umożliwia korzystanie ze wszystkich zajęć w wybranej lokalizacji sieci. Karnet poranny obejmuje wejścia od pon. do pt. do godz. 16 i w weekendy bez ograniczeń. Rozpisanie treningu indywidualnego i opłata wpisowa w cenie karnetu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Energy Fitness Club


Telewizja TVN Warszawa w swoim autorskim rankingu uznała sieć klubów Energy Fitness Club za najlepsze miejsca do ćwiczeń w stolicy. Również w Łodzi czy Poznaniu można zajrzeć do klubu, by poprawić kondycję, zredukować wagę, ujędrnić ciało i wyrzeźbić mięśnie. Profesjonalista zadba tam o indywidualny plan treningowy, dobrany do potrzeb i oczekiwań członków klubu. Do dyspozycji wszystkich jest siłownia bogato wyposażona w sprzęt firm Reebok, Technogym i Precor. W grafiku z kolei znalazły się zajęcia fitness o różnorodnym charakterze, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.