Brak nowych powiadomień

Karczma Rogata

Tradycyjne polskie specjały: sycąca uczta dla 2 osób od 59,99 zł w Karczmie Rogatej

Do -53%
200+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Bogaty wybór specjałów kuchni staropolskiej: golonki, szaszłyki, kwaśnica i więcej
  • Do dyspozycji gości: duży ogród letni i plac zabaw dla maluchów
  • Lokalizacja: centrum – w bezpośrednim sąsiedztwie parku

W skrócie

Jeśli nie w smak była Ci nauka dat na lekcjach historii, przekonaj się, jak potrafi smakować historia podana na talerzu. Wybierz się z dzisiejszym grouponem do Karczmy Rogatej, gdzie czekają na Ciebie specjały kuchni staropolskiej.

Oferta
Uczta staropolska w 1 z 3 opcij:

1) 59,99 zł zamiast 118 zł za zupę i danie główne dla 2 osób,
2) 69,99 zł zamiast 148 zł za zupę, danie główne i deser dla 2 osób,
3) 76,99 zł zamiast 165 zł za zupę, danie główne, deser i wino dla 2 osób.

Karczma Rogata
Restauracja mieści się w nastrojowej, zabytkowej chacie z 1896 r. Od samego początku istnienia budynku rozlewano w niej piwo i serwowane tradycyjne dania, dlatego pomiędzy stołami unosi się wiekowy duch hucznej biesiady. Szef kuchni wie, jak zaimponować swoim gościom. Karczma otrzymała m.in. główną nagrodę na światowym festiwalu warzenia kwaśnicy – zupę uznały wówczas za najlepszą takie sławy, jak choćby Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz, Karol Okrasa czy Agnieszka Perepeczko. Co więcej, przyrządzono tutaj ongiś 120-metrowy szaszłyk (na najdłuższym w Polsce grillu), co zostało skrzętnie odnotowane w „Księdze rekordów i osobliwości”. Wszystkie serwowane tu dania nie tylko przyprawiane są wedle tradycyjnych receptur, ale też podawane na klasyczną modłę – golonki na masywnych patelniach, szaszłyki na specjalnych stojakach i szpadach, a gulasz w kociołkach. Do tego dochodzi świeży, wypiekany na miejscu rogaty chleb, którego zapach unosi się w powietrzu i błyskawicznie zaostrza apetyt tuż po przestąpieniu progu karczmy.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 1 miesięc od daty zakupu z wyłączeniem weekendów i dni świątecznych.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Groupon na całe menu z wyłączeniem napojów, alkoholi, dań z wołowiny, jagnięciny i cielęciny.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta dostępna wyłącznie w lokalu.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 33 810 00 98. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Karczma Rogata

Karczma Rogata

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.