Kamedex

Ul. Płocka 12 A, Toruń

Pedicure klasyczny lub hybrydowy (49,99 zł), zabieg podologiczny (od 59,99 zł) i więcej w Kamedex w Toruniu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dostępne zabiegi to okazja by zbadać stopy pod względem ewentualnych dolegliwości skórnych, a także zadbać o ich estetyczny wygląd

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 60-100 minut
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz (podolog)
  • rodzaj pedicure: klasyczny lub hybrydowy

Podstawowy zabieg podologiczny zawiera:

  • usunięcie zrogowaceń
  • usunięcie skórek
  • obcięcie i oszlifowanie paznokci

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 565 557 . W dniach 01.07-15.07.2022 salon jest nieczynny. Próba ponownego wykorzystania grouponu przez tę samą osobę będzie skutkowała odmową. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Kamedex

Usytuowany w cichej okolicy na toruńskich Bielawach gabinet oferuje swoim klientkom szereg zabiegów pielęgnacyjnych – wszystko pod czujnym okiem dyplomowanej kosmetyczki podologa z wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami. Dodatkową specjalnością tego miejsca jest hirudoterapia, czyli metoda terapii z wykorzystaniem pijawek lekarskich. Osoby odwiedzające gabinet mogą skorzystać z dedykowanych miejsc postojowych, a także udogodnień dla osób starszych i niepełnosprawnych.