Brak nowych powiadomień

K19 Tattoo & Piercing

Wykonanie pełnego tatuażu czarno-białego (od 79,99 zł) lub kolorowego (od 99,99 zł) w K19 Tattoo & Piercing w Gdańsku

Oferta niedługo się kończy!
Do -73%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Niebanalny wzór na ciele pozwoli wyrazić swoją osobowość; do wyboru tatuaż czarno-biały lub kolorowy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

Wykonanie pełnego tatuażu

  • 79,99 zł zamiast 300 zł za wykonanie czarno-białego tatuażu: 5 cm x 5 cm
  • 99,99 zł zamiast 350 zł za wykonanie kolorowego tatuażu: 5 cm x 5 cm

  • 199,99 zł zamiast 400 zł za wykonanie czarno-białego tatuażu: 8 cm x 8 cm
  • 249,99 zł zamiast 500 zł za wykonanie kolorowego tatuażu: 8 cm x 8 cm

  • 399,99 zł zamiast 800 zł za wykonanie czarno-białego tatuażu: 10 cm x 10 cm
  • 449,99 zł zamiast 900 zł za wykonanie kolorowego tatuażu: 10 cm x 10 cm

Zabieg wykonywany jest wg najwyższych standardów higieny i sterylności, jakie obowiązują obecnie w UE i na świecie. Poniżej najważniejsze aspekty dotyczące sterylności zabiegu:

  • wykorzystywane są tylko i wyłącznie jednorazowe: igły, dzioby, kubeczki, gaziki, rękawiczki, końcówki, tuby i folie, które zakłada się na spryskiwacze, kable i blat (miejsce pracy)
  • igły są fabrycznie sterylizowane (sterylizacja gazowa) i sterylnie zapakowane (posiadają wybitą datę z okresem ważności i informacje o sterylizacji jaką przeszły)
  • dzioby oraz rury plastikowe są fabrycznie sterylizowane (sterylizacja gazowa) i sterylnie zapakowane (posiadają wybitą datę z okresem ważności i informacje o sterylizacji, jaką przeszły)
  • barwniki są atestowane i pochodzą wyłącznie z produkcji renomowanych firm

Decyzja o wykonaniu tatuażu w K19 Tattoo & Piercing jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Każdy klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu Studia.

Treść regulaminu dostępna tutaj

Informacje o tym, jak przygotować się do zabiegu oraz główne przeciwwskazania dostępne są tutaj.

Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:  1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Nie można łączyć grouponów w jeden obszar tatuowania. Oferta nie dotyczy portretów, wzorów realistycznych, tatuaży na wardze, palcach, coverów, w miejscach intymnych oraz skomplikowanych wzorów. Techniczne możliwości wykonania danego tatuażu w określonym rozmiarze ocenia studio przed jego realizacją. W ramach zakupionej oferty, studio nie wykonuje indywidualnych projektów oraz znaczących poprawek wzoru. Decyzja o wykonaniu zabiegu w studiu jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Oferta przeznaczona tylko dla nowych Klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Można przyjść z osobą towarzyszącą. Dodatkowo przy wykorzystaniu kuponu klient nabywa prawa do wykonania mikrotatuażu (w wymiarze 1 cm x 1,5 cm) w promocyjnej cenie 30 zł. Studio czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 -17.00. Przed zakupem kuponu zalecany kontakt w celu skonsultowania wzoru i jego rozmiaru.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 872 446. Aby umówić termin wykonania tatuażu należy przesłać wybrany przez siebie wzór oraz skan grouponu (lub kod zabezpieczający grouponu) na Funpage: K19 Tattoo & Piercing lub mail: k19gdansk@gmail.com. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Niestawienie się w umówionym terminie skutkuje brakiem możliwości realizacji grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

K19 Tattoo & Piercing

Działające od 2016 roku studio jest miejscem stworzonym przez pasjonatów związanych ze światem tatuażu od wielu lat. Profesjonaliści pomogą swoim klientom w doborze wzoru, indywidualnie dostosowując go do konkretnej osoby i jej charakteru. Tatuaże wykonywane są przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

K19 Tattoo & Piercing

Zabieg kosmetyczny, Tatuaż
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.