Okulary korekcyjne: 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł i więcej opcji w K&M Optyk w Gdyni

Gdynia

Kup jako prezent
Już 30 kupionych

W skrócie

  • Szkła z powłoką antyrefleksyjną: likwidują odbicia światła z powierzchni szkieł, poprawiają widzenie
  • Szkła fotochromatyczne: reagują automatycznie na zmienne warunki oświetleniowe
  • Szkła progresywne: przystosowane jednocześnie do dali, bliży i odległości pośrednich – eliminują konieczność posiadania kilku par okularów do różnych aktywności

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Badanie wzroku w cenie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 58 665 78 97 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli nie lubisz okularów, czas zmienić punkt widzenia na ich temat. Zrobisz to, gdy zaopatrzysz się w modne oprawki i właściwe szkła korekcyjne w K&M Optyk.

Oferta
Groupon zniżkowy na okulary korekcyjne (szkła i oprawki) w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na zakup okularów korekcyjnych z powłoką antyrefleksyjną + bezpłatne badanie wzroku (minimalna cena oprawek to 270 zł),
2) 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych z organicznymi soczewkami fotochromatycznymi z powłoką antyrefleksyjną + bezpłatne badanie wzroku (minimalna cena oprawek to 270 zł),
3) 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zakup okularów progresywnych + bezpłatne badanie wzroku (minimalna cena szkieł progresywnych to 800 zł).

K&M Optyk
Istniejący od 2006 roku salon dba o to, by zadowolić gusta zarówno osób poszukujących oprawek o klasycznym wzorze, jak i tych, które stawiają na ekstrawaganckie rozwiązania w stylizacji. Do wyboru są modele renomowanych producentów, m.in. Davidoff, Jaguar, Joop, Retro, Police, Celin Dion, Chanel, Versace, Givenchy. Pomyślano również o dzieciach, które z przyjemnością będą hasać w okularach takich marek, jak Shrek, Garfield i Scooby-Doo. A jeśli oprawki nie wytrzymają intensywności dziecięcych zabaw, nic nie stoi na przeszkodzie, by oddać je do naprawy. Ponadto K&M Optyk oferuje badanie wzroku i naukę aplikacji soczewek kontaktowych.

Komentarze

Bardzo dobra obsługa, pomocna przy wyborze okularów, szybka realizacja, obietnica obsługi gwarancyjnej i napraw. Jesteśmy ogromnie zadowoleni.
Magdalena Z. · 12 grudnia 2014
Dziękuję
Tadeusz Ł. · 14 lutego 2014
Bardzo miła obsługa, świetne doradztwo w sprawie oprawek, konkurencyjne ceny. Trzymac tak dalej;)
Sara K. · 10 lutego 2014
Merchant replied
View Comment +
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :) pozdrawiamy, K&M Optyk
Merchant replied · 19 czerwca 2014

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.