Okulary korekcyjne: 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł i więcej opcji w K&M Optyk w Gdyni

od 29,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
150 zł 80% 120,01 zł
Już 20 kupionych

W skrócie

 • Szkła z powłoką antyrefleksyjną: likwidują odbicia światła z powierzchni szkieł, poprawiają widzenie
 • Szkła fotochromatyczne: reagują automatycznie na zmienne warunki oświetleniowe
 • Szkła progresywne: przystosowane jednocześnie do dali, bliży i odległości pośrednich – eliminują konieczność posiadania kilku par okularów do różnych aktywności

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Badanie wzroku w cenie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 58 665 78 97 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli nie lubisz okularów, czas zmienić punkt widzenia na ich temat. Zrobisz to, gdy zaopatrzysz się w modne oprawki i właściwe szkła korekcyjne w K&M Optyk.

Oferta
Groupon zniżkowy na okulary korekcyjne (szkła i oprawki) w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na zakup okularów korekcyjnych z powłoką antyrefleksyjną + bezpłatne badanie wzroku (minimalna cena oprawek to 270 zł),
2) 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych z organicznymi soczewkami fotochromatycznymi z powłoką antyrefleksyjną + bezpłatne badanie wzroku (minimalna cena oprawek to 270 zł),
3) 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zakup okularów progresywnych + bezpłatne badanie wzroku (minimalna cena szkieł progresywnych to 800 zł).

K&M Optyk
Istniejący od 2006 roku salon dba o to, by zadowolić gusta zarówno osób poszukujących oprawek o klasycznym wzorze, jak i tych, które stawiają na ekstrawaganckie rozwiązania w stylizacji. Do wyboru są modele renomowanych producentów, m.in. Davidoff, Jaguar, Joop, Retro, Police, Celin Dion, Chanel, Versace, Givenchy. Pomyślano również o dzieciach, które z przyjemnością będą hasać w okularach takich marek, jak Shrek, Garfield i Scooby-Doo. A jeśli oprawki nie wytrzymają intensywności dziecięcych zabaw, nic nie stoi na przeszkodzie, by oddać je do naprawy. Ponadto K&M Optyk oferuje badanie wzroku i naukę aplikacji soczewek kontaktowych.

Komentarze

Bardzo dobra obsługa, pomocna przy wyborze okularów, szybka realizacja, obietnica obsługi gwarancyjnej i napraw. Jesteśmy ogromnie zadowoleni.
Magdalena Z. · 12 grudnia 2014
Dziękuję
Tadeusz Ł. · 14 lutego 2014
Bardzo miła obsługa, świetne doradztwo w sprawie oprawek, konkurencyjne ceny. Trzymac tak dalej;)
Sara K. · 10 lutego 2014
Merchant Location Map
 1. 1

  Gdynia

  Bolesława Romanowskiego 24/5

  Gdynia, POMORSKIE 81-185

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}