1 wejście dla 1 osoby (13 zł) lub 2 osób (od 33 zł) do JumpWorld Parku Trampolin

JumpWorld Park Trampolin Wrocław

Oferta ograniczona czasowo!
200+ odsłon dziennie
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Fajna zabawa
Bożena M. · 1 dzień temu
Miejsce super, dzieciaki zachwycone !!! Przydała się woda(choć można kupić na miejscu, sportowe ubranie i koszulki na zmianę :-)
Danuta M. · 3 dni temu
Dobra zabawa dla dzieci o dorosłych . Polecam
Joanna P. · 5 dni temu

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 33 zł zamiast 66 zł za 1 wejście dla 2 osób od poniedziałku do piątku,
  • 43 zł zamiast 66 zł za 1 wejście dla 2 osób w weekend.
  • 13 zł zamiast 33 zł za 1 wejście dla 1 osoby od poniedziałku do soboty w godz. 21-22 lub w poniedziałek w godzinach otwarcia parku.

1 wejście trwa 1 godz.

Warunki


Groupon ważny do 31.10.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Promocje nie łączą się ze sobą. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Zakup grouponu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu Jump World. Godz. otwarcia: pon.-sob. 10-22 (ostatnie wejście o 21), ndz. 10-20 (ostatnie wejście o 19). Przed przybyciem należy sprawdzić telefonicznie czy w parku są wolne miejsca – 518 161 110.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

JumpWorld Park Trampolin


Rozrywka na skocznym poziomie – JumpWorld to miejsce, w którym każdy może poczuć się jak dziecko. Zarówno ci najmłodsi, jak i dorośli mają tutaj szansę realizować swoje zakręcone pomysły i w dowolnych akrobacjach unosić się nad powierzchnią ziemi. Obiekt składa się z kilku stref o różnorodnym przeznaczeniu i charakterze.

W strefie basketu można poczuć się jak gwiazdy światowej koszykówki, w strefie siatkówki trampoliny pozwolą zaś nadać grze w siatkówkę nowego odlotowego charakteru. Dla tych, którzy chcą ćwiczyć swoje powietrzne ewolucje, powstał basen z gąbkami, w którym każda próba ma swój miękki finał. JumpWorld to także wysoka dbałość o bezpieczeństwo i komfort uczestników – wszystkie strefy znajdują się pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pracowników, która dba o właściwy przebieg zabawy.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.