Jazz, hip hop, 30+, pro: 4 wejścia na zajęcia taneczne od 39,99 zł w JDC Dance Studio (do -50%)

JDC DANCE STUDIO

Do -50%
100+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Spraw, by jesienne popołudnia nie wiały nudą i zakręć się z dzisiejszym grouponem wokół zajęć tanecznych w JDC Dance Studio.

Oferta
Zajęcia taneczne w 1 z 4 opcji:
1) 39,99 zł zamiast 80 zł za 4 wejścia na zajęcia tańca,
2) 74,99 zł zamiast 150 zł za 8 wejścia na zajęcia tańca,
3) 124,99 zł zamiast 250 zł za 16 wejść na zajęcia tańca,
4) 174,99 zł zamiast 350 zł za miesięczny karnet open.

Zajęcia do wyboru: jazz, hip hop, 30+, pro.

JDC Dance Studio
Ta szkoła tańca prowadzi zajęcia zarówno dla zupełnie początkujących, jak i dla zaawansowanych entuzjastów tańca. Dzięki temu w JDC Dance Studio swoją pasję mogą rozwijać nie tylko osoby rozpoczynające swoją przygodę z tańcem i traktujący go jako rekreacyjną formę spędzania czasu, ale i profesjonalni tancerze. Z myślą o nich przygotowano zajęcia warsztatowe, masterclassy oraz zamknięte grupy pokazowe.

Na podkreślenie zasługuj fakt, iż JDC Dance Studio w swojej ofercie posiada zajęcia programowe, co wyróżnia szkołę na tle konkurencji. Mowa tu o regularnych spotkaniach z określonym programem, który jest kontynuowany przez kolejne miesiące. Uczestnicy tego kursu na każdych zajęciach poznają zdefiniowaną porcję materiału i sukcesywnie utrwalają zdobytą już - w toku wcześniejszych spotkań - wiedzę. Na zakończenie trwającego rok cyklu zajęciowego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat poświadczający zakończenie kursu na danym poziomie.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów szkoły.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 695 673 290. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

JDC DANCE STUDIO


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.