Brak nowych powiadomień

Jasne Ciemne Bistro 

21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na menu w Jasne Ciemne Bistro  (-30%)

Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie m.in. bitki wołowe, lekka sałatka z kurczakiem, kotlet schabowy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: mocne alkohole

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponu możliwa od 01.07.2019
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje mocnych alkoholi, promocji dnia i zestawów lunchowych. Przed zakupem należy zapoznać się z godzinami otwarcia restauracji, które w październiku 2019 roku mogą ulegać zmianom. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 12:00-20:00, sobota - niedziela: nieczynne. Reszta z grouponu nie jest wydawana, po przekroczeniu jego wartości różnica dopłacana jest na miejscu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jasne Ciemne Bistro

Sympatyczna atmosfera, smaczne jedzenie, zimne napoje oraz okazja do relaksu nie tylko w weekendy – to główne atuty zlokalizowanego w warszawskim Śródmieściu lokalu. W menu znaleźć można bitki wołowe, lekką sałatkę z kurczakiem, kotlet schabowy.

Jasne Ciemne Bistro 

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.