Jasne Czy Ciemne?

21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na menu w barze Jasne Czy Ciemne? (-30%)

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


W ofercie m.in. grillowane pierogi meksykańskie, krem pomidorowy z grillowanym pieczywem, karkówka z frytkami i surówką, sałatka grecka

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny na stronie barjasneczyciemne.pl
  • wyłączenia: mocne alkohole

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje mocnych alkoholi, promocji dnia i zestawów lunchowych. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: poniedziałek 12:00 - 20:00, wtorek - czwartek 12:00 - 22:00, piątek 12:00 - 23:30, sobota 14:00 - 23:30, niedziela: nieczynne. Reszta z grouponu nie jest wydawana, po przekroczeniu jego wartości różnica dopłacana jest na miejscu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jasne Czy Ciemne?


Sympatyczna atmosfera, smaczne jedzenie, zimne napoje oraz okazja do relaksu nie tylko w weekendy – to główne atuty zlokalizowanego w warszawskim Śródmieściu lokalu. W menu znaleźć można liczne przekąski, takie jak grillowane bajgle w różnych odsłonach, frytki, krążki cebulowe, paluszki serowe, skrzydełka z kurczaka BBQ. Większy głód zaspokoić mogą dania obiadowe (np. rosół z makaronem i grillowane pierogi ruskie lub kotlet schabowy z opiekanymi ziemniakami i surówką). Później pozostaje już tylko decyzja dotycząca napoju: „jasne czy ciemne, a może mieszane”?

Jasne Czy Ciemne?

Restauracja, Amerykańska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.