Brak nowych powiadomień

Obrońców Wybrzeża 23 C.H. Horyzont, Gdańsk

16,99 zł za groupon wart 30 zł do wydania na słodkości, kawę i herbatę w Herbaciarni Jahmajka (do -47%)

Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu królują rozmaite rodzaje kaw oraz aromatycznych herbat, do których polecają się słodkie desery

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy na słodkości, kawę i herbatę:

  • 16,99 zł za groupon wart 30 zł,
  • 32,99 zł za groupon wart 60 zł,
  • 47,99 zł za groupon wart 90 zł.

Kawy do wyboru:

  • kawa z wysokiej jakości ekspresu Faema,
  • ziarna kawy to mieszanka 100% arabiki
  • Cafe Jahmajka do wyboru w formie: espresso, classic, cappuccino, cappuccino con panna, latte

Herbaty do wyboru:

  • 100 rodzajów aromatycznych herbat: czarne, zielone, białe, czerwone, owocowe, rooibos, artystyczne

Ciasto do wyboru:

  • szarlotka na ciepło z bitą śmietaną,
  • sernik,
  • pleśniak.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupic maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: dodatkowy rabat (15%) na pozostałe artykuły. Dodatkowo kawa i herbata po arabsku w cenie 7 zł. Godziny otwarcia lokali: 11-22.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Jahmajka

W kameralnej herbaciarni, utrzymanej w ciepłej kolorystyce zachodzącego słońca, unosi się aromat świeżo mielonej kawy i herbacianych liści. Na entuzjastów kawy czeka cała gama kompozycji opartych na prażonych ziarnach pobudzającej rośliny – 100% arabica, z ekspresu ciśnieniowego lub kolbowego. Specjalność lokalu stanowią herbaty, prezentowane w ponad kilkudziesięciu odsłonach – czarne, czerwone, zielone i owocowe, tradycyjne i inspirowane kulturami całego świata. W lokalu, jako jedynej pijalni w całym Trójmieście, skosztować można yerba mate – wysuszonych, zmielonych liści ostrokrzewu paragwajskiego, tradycyjnie parzonych i serwowanych w tradycyjnych naczyniach matero, calabazach lub bombillach z dodatkiem kawałków suszonych owoców. Tym, którzy poszukują orzeźwienia proponowane są rozmaite napoje, na tych zaś, którzy szukają czegoś słodkiego, czekają desery, m.in. włoska czekolada na gorąco, sporządzane według domowej receptury ciasta i lodowe desery.

Klimat herbaciarni – budowany przez akcesoria herbaciane, galerię aniołów i kubków, wonne kadzidełka, świece i olejki aromatyczne – kontemplować można przy lekturze dostępnych na miejscu książek i czasopism albo przeglądając witryny internetu. Z myślą o najmłodszych przygotowano specjalny kącik zabaw, a dla tych, którzy pragną celebrować na miejscu ważne chwile, ofertę organizacji imprez okolicznościowych. Skorzystać można również z oferowanego przez Jahmajkę cateringu i cieszyć się smakiem wybranych napojów, tostów, gofrów czy naleśników w zaciszu własnego domu lub w innej wybranej lokalizacji.

Jahmajka

Restauracja, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek