Brak nowych powiadomień

Tadeusza Kościuszki 70, Poznań

Amerykańska uczta dla 2 osób za 75 zł i więcej w restauracji Jack Rabbit

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do spróbowania kolorowych burgerów w zestawie z nachosami, szaszłykami, pieczone krążki cebulowe, falafelem i łososiową marchwią

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

 • rodzaj kuchni: amerykańska
 • skład oferty: uczta dla 2-3 osób
  • burger sezonowy
  • nachos na ciepło z autorskim serem
  • wegańskie szaszłyki
  • pieczone krążki cebulowe
  • falafel
  • łososiowa marchew

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Zgodnie z rekomendacją GIS, lokal nieczynny do 14.04.2020.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: godziny otwarcia restauracji: pon.-czw. 11-21, pt.-niedz. 12-22.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 24 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jack Rabbit

Zlokalizowana w Poznaniu restauracja charakteryzuje się wystrojem, klimatem i nazwami swoich dań nawiązującymi do tematyki filmów kryminalnych oraz klimatu Hollywood z lat 50. W menu królują burgery w wersji wegańskiej, które wyróżniają się unikalnymi kolorami bułek (np. czarna, czerwona, zielona). Jack Rabbit przygotował takie przysmaki jak burger Vincent Vegan z marynowanym tofu, Uma Thurman z cieciorką. Na miejscu można zamówić również kawę z własnym zdjęciem, logo lub dowolnie wybraną grafiką.

Jack Rabbit

Restauracja, Burger, Amerykańska