Jacek Klauze

Piastowska 40, Poznań

Gra w tenisa z trenerem: 1 godzina za 35 zł i więcej opcji u Jacka Klauze

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Tenis ziemny: sprawdzony sposób na dobrą kondycję – kształtuje sylwetkę, poprawia ogólną wydolność organizmu, wyrabia siłę, refleks i kondycję
  • Trening prowadzi Jacek Klauze: doświadczony instruktor, wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski w tenisa
  • Dogodne godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu od 7 do 22

O tej ofercie

Zostań mistrzem kortu dzięki nauce gry w tenisa u Jacka Klauze. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Oferta
Gra w tenisa dla 1 osoby z trenerem + sprzęt w 1 z 3 opcji:

1) 35 zł zamiast 75 zł za 1 godzinę gry,
2) 69 zł zamiast 150 zł za 2 godziny gry,
3) 99 zł zamiast 225 zł za 3 godziny gry.

Jacek Klauze
Gra w tenisa – podobnie jak pałaszowanie słodyczy – przegania smutki, dlatego warto móc się na nią skusić od rana do wieczora. Umożliwia to karnet wejść na korty przy ulicy Piastowskiej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zjawić się na nich w pojedynkę – instruktor Jacek Klauze chętnie skrzyżuje rakietę z zaawansowanymi tenisistami, a początkujących wprowadzi w tajniki gry. Ma praktykę zawodniczą i spore doświadczenie w przekazywaniu wiedzy także dzieciom, z myślą o których otworzył szkółkę tenisową.

Warunki

Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Wypożyczenie sprzętu w cenie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 781 778 979. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jacek Klauze