Serwis Irmar

Wymiana opon na felgach stalowych lub aluminiowych z wyważaniem za 49,99 zł w Serwisie Irmar (zamiast 90 zł)

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


Dzięki wymianie opon można zadbać o bezpieczeństwo na drodze oraz dostosować ogumienie do warunków atmosferycznych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Oferta

  • 49,99 zł zamiast 90 zł za wymianę opon na felgach stalowych lub aluminiowych w rozmiarze od 12 do 16 cali włącznie z wyważaniem

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy: opon nisko profilowych oraz runflat, samochodów dostawczych do 3,5 t, pojazdów terenowych oraz samochodów typu SUV.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów Groupon przechowanie opon w cenie 40 zł za sezon. W przypadku konieczności założenia więcej niż 250 g ciężarków na komplet kół, obowiązuje dopłata - 15 zł. W przypadku samochodów, które posiadają czujniki ciśnienia w kołach, obowiązuje dopłata przy wymianie opon - 50 zł/kpl.  Kupując groupon, akceptujesz regulamin serwisu dostępny na stronie www.irmarserwis.pl.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. rezerwację można odwołać z min. 24-godz. wyprzedzeniem - w przeciwnym wypadku groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Irmar


Działający już od 2004 roku serwis świadczy usługi z zakresu naprawy pojazdów, elektromechaniki i dystrybucji części. W jego ofercie znajdują się zarówno drobne wymiany, naprawy, jak i np. całościowy remont silnika czy renowacja samochodu. Irmar stawia przede wszystkim na jakość i szybkość realizacji, dlatego daje gwarancję na wszystkie wykonywane zlecenia. Dbając o wygodę klienta, salon zapewnia mu transport w wybrane miejsce do 5 km od siedziby firmy, po uprzednim zostawieniu samochodu w serwisie.

Serwis Irmar

Serwis auta, Opony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.