Leczenie stóp: zabieg podologiczny (59,99 zł) z maską (69,99 zł) i więcej w Instytucie Zdrowia i Urody La Peri w Gdańsku

INSTYTUT ZDROWIA I URODY LA PERI

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


38 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Relevant Reviews

E

Edyta · 1 reviews
· Reviewed 9 czerwca 2018
Zaraz po zabiegu przyjemny efekt, stopy delikatne. Pani udzielała porad natomiast w porównaniu z wcześniejszymi zabiegami, które miałam i były wykonywane w inny sposób, efekt sie utrzymywał, a tutaj juz na następny dzien pięty jakby wróciły do wcześniejszego stanu.

E

Ewa · 1 reviews
· Reviewed 7 czerwca 2018
Polecam !

D

Dorota · 4 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 28 maja 2018
Polecam, bardzo miła , fachowa obsługa, porady dotyczące pielęgnacji. Bardzo dobrze wykonana usługa.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Zabieg podologiczny:

  • 59,99 zł za zabieg,
  • 69,99 zł za zabieg z maską,
  • 89,99 zł za zabieg z maską i masażem.

Więcej informacji tutaj 

Callus Peel - Pedicure kwasami Callus Peel to innowacyjny, czteroetapowy zabieg zapewniający wykonanie profesjonalnego pedicure bez moczenia stóp, bez frezarki. Zabieg wykonany kwasami Callus Peel ma właściwości nie tylko upiększające, ale i lecznicze. Pozwala szybko i łatwo usunąć przerośnięty i zrogowaciały naskórek, usuwa pęknięcia pięt, a szorstka i mocno wysuszona skóra staje się gładka i miękka w dotyku. Pedicure kwasami Callus Pell to szybki i przyjemny zabieg.

Dodatkowe informacje:

  • Czas trwania zabiegu: 60-90 min
  • Skład pakietu: standardowy zabieg podologiczny – kosultacja i działanie według potrzeb, tj. usunięcie naskórka, modzeli, opiłowanie płytki, przekazanie dalszych zaleceń, Callus Peel. W czasie każdego zabiegu pedicure’u są dwie fazy: pierwsza polega na rozmiękczeniu naskórka kwasami, a druga na usunięciu rozmiękczonego naskórka (np. za pomocą różnego rodzaju skrobaków)
  • Specjalista wykonujący zabieg: podolog

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Możliwość wykonania Peelingu Stóp z 50% rabatem za jedyne 100 zł. Czynne od pon. do pt. w godz. 9-19. Weekendowe zabiegi tylko po wcześniejszym potwierdzeniu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 585 202 570 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Instytut Zdrowia i Urody La Peri


Nowoczesny wystrój i kompleksowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging, kosmetologii i podologii czekają na klientów gdańskiego instytutu. Wizytę rozpocząć warto od dogłębnego oczyszczania twarzy, następnie można zaserwować sobie odprężający masaż, a na koniec wymodelować sylwetkę za pomocą jednego z oferowanych tutaj sposobów.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.