Brak nowych powiadomień

Instytut Urody Loft

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy od 89,99 zł i więcej w Instytucie Urody Loft w Toruniu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg o działaniu oczyszczającym i przeciwstarzeniowym dedykowany dla każdego typu cery, również dla cery problematycznej i naczyniowej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • w ofercie: zabieg oczyszczania wodorowego, infuzja tlenowa, lifting głowicą MCS, algi
  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min. (w zależności od wybranej opcji)
  • częstotliwość zabiegów: ok 2-3 tyg.
  • zabieg dla każdego typu cery, również problematycznej i naczyniowej

Zabieg oczyszczania wodorowego, przy wykorzystaniu cząsteczek wodoru, pomaga oczyścić skórę na poziomie komórkowym. Wodór to najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, dlatego ma możliwość przeniknięcia do głębokich warstw skóry. Dostarczany jest tam poprzez strumień wody, co wpływa dodatkowo na usunięcie martwych komórek naskórka. Co więcej, aktywny wodór posiada właściwości przeciwstarzeniowe.

Infuzja tlenowa polega na aplikacji czystego tlenu, co może znacząco pobudzić mikrokrążenie, a co więcej: przyspieszyć przemianę materii w sąsiednich tkankach. Natleniona w ten sposób skóra staje się zdrowsza, odżywiona i bardziej napięta.

Lifitng MCS polega na wykorzystaniu specjalnej głowicy, która ma za zadanie stymulować skórę mikroprądami. Zabieg ten może wpłynąć na elastyczność i napięcie skóry.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 122 313 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Instytut Urody Loft

Salon powstał z myślą o tych, którzy chcą podkreślić swoje naturalne piękno. Stąd w jego ofercie są innowacyjne stylizacje fryzur, stylizacje paznokci oraz specjalistyczne zabiegi pielęgnacji twarzy i ciała (m.in. oksybrazja, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, terapia kwasami, mezoterapia mikroigłowa, infuzja tlenowa, zabieg liftingujący Fusion 5, depilacja woskiem). Instytut Urody Loft tworzy grupa profesjonalistów łącząca ogromne doświadczenie w zakresie kompleksowego dbania o urodę.

Instytut Urody Loft

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.