Pakiet 3 zabiegów laserem Dualis SP na Twarz (299 zł), szyję i dekolt (529 zł) w Instytucie Bielenda Professional

Kraków (Kraków-Śródmieście)

Kup jako prezent
Już 40 kupionych

W skrócie

  • Nowoczesny laser Dualis SP: liczne możliwości zabiegów – odmładzanie, usuwanie zmian potrądzikowych, resurfacing i peeling laserowy, usuwanie blizn i więcej

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Przed przystąpieniem do zabiegu należy podpisać zgodę na niego - formularz dostępny tutaj
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 633 05 75. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie tylko w filmach science fiction laser służyć może do totalnej anihilacji złych mocy. Poczuj się jak wojownik światła bez wycieczki do kina, i stań do zwycięskiej walki z przebarwieniami, zmarszczkami i innymi tworami dręczącymi Twoją skórę w Instytucie Bielenda Professional.

Oferta
Zabiegi z wykorzystaniem lasera Dualis SP w 1 z 2 opcji do wyboru:
1) 299 zł zamiast 1800 zł za 3 x zabieg na twarz,
2) 529 zł zamiast 3600 zł za 3 x zabieg na twarz, szyję i dekolt.

Dzięki nowoczesnej technologii Dualis SP ma szeroki wachlarz zastosowań – od odmładzania po usuwanie blizn. Dzięki użyciu głowicy frakcjonującej, skanera oraz systemu chłodzącego nie trzeba bać się obrzęków, podrażnień i bólu, natomiast szeroki wybór funkcji pozwola dopasować groupon do indywidualnych potrzeb.

Instytut Bielenda Professional
Dzięki połączeniu doświadczenia lekarzy i innych specjalistów z zakresu dbania o urodę zabiegi wykonywane w krakowskiej klinice wpływają znacząco na ujędrnienie i regenerację skóry. Zlokalizowany w centrum miasta gabinet pozwala na m.in. trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej dzięki zabiegowi body-jet, wyszczuplenie metodą liposhock czy wygładzenie peelingami medycznymi. Chętni na relaksujące zabiegi z użyciem aromaterapii mogą skorzystać z autorskich z autorskich programów, takich jak arbuzowy zabieg nawilżający i redukujący cellulit z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków firmy Bielenda.

Komentarze

Osoby pracujace powinny miec ‘wizytowki’ przedstawic sie i w kilku slowach poinformowac o swoich kwalifikacjach i doswiadczeniu
Barbara A. · 4 sierpnia 2014
życzenia: wszystkiego co najlepsze dla wszystkich pracowników
Urszula P. · 9 grudnia 2013
proszę o więcej promocji zaffiro ;-)
Bożena M. · 25 stycznia 2013

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.