Pakiet 3 zabiegów laserem Dualis SP na Twarz (299 zł), szyję i dekolt (529 zł) w Instytucie Bielenda Professional

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 800 zł 83% 1 501 zł
Już 40 kupionych

W skrócie

  • Nowoczesny laser Dualis SP: liczne możliwości zabiegów – odmładzanie, usuwanie zmian potrądzikowych, resurfacing i peeling laserowy, usuwanie blizn i więcej

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Przed przystąpieniem do zabiegu należy podpisać zgodę na niego - formularz dostępny tutaj
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 633 05 75. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie tylko w filmach science fiction laser służyć może do totalnej anihilacji złych mocy. Poczuj się jak wojownik światła bez wycieczki do kina, i stań do zwycięskiej walki z przebarwieniami, zmarszczkami i innymi tworami dręczącymi Twoją skórę w Instytucie Bielenda Professional.

Oferta
Zabiegi z wykorzystaniem lasera Dualis SP w 1 z 2 opcji do wyboru:
1) 299 zł zamiast 1800 zł za 3 x zabieg na twarz,
2) 529 zł zamiast 3600 zł za 3 x zabieg na twarz, szyję i dekolt.

Dzięki nowoczesnej technologii Dualis SP ma szeroki wachlarz zastosowań – od odmładzania po usuwanie blizn. Dzięki użyciu głowicy frakcjonującej, skanera oraz systemu chłodzącego nie trzeba bać się obrzęków, podrażnień i bólu, natomiast szeroki wybór funkcji pozwola dopasować groupon do indywidualnych potrzeb.

Instytut Bielenda Professional
Dzięki połączeniu doświadczenia lekarzy i innych specjalistów z zakresu dbania o urodę zabiegi wykonywane w krakowskiej klinice wpływają znacząco na ujędrnienie i regenerację skóry. Zlokalizowany w centrum miasta gabinet pozwala na m.in. trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej dzięki zabiegowi body-jet, wyszczuplenie metodą liposhock czy wygładzenie peelingami medycznymi. Chętni na relaksujące zabiegi z użyciem aromaterapii mogą skorzystać z autorskich z autorskich programów, takich jak arbuzowy zabieg nawilżający i redukujący cellulit z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków firmy Bielenda.

Komentarze

Osoby pracujace powinny miec ‘wizytowki’ przedstawic sie i w kilku slowach poinformowac o swoich kwalifikacjach i doswiadczeniu
Barbara A. · 4 sierpnia 2014
życzenia: wszystkiego co najlepsze dla wszystkich pracowników
Urszula P. · 9 grudnia 2013
proszę o więcej promocji zaffiro ;-)
Bożena M. · 25 stycznia 2013
Merchant Location Map
  1. 1

    Kraków (Kraków-Śródmieście)

    Biskupia 4/6

    Kraków (Kraków-Śródmieście), MAŁOPOLSKIE 31-144

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}