Brak nowych powiadomień

ul. Sienna 87, Warszawa

Indyjskie przysmaki: 21 zł za groupon wart 30 zł do wydania na menu i więcej opcji w India Express (-30%)

Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu tradycyjne potrawy kuchni indyjskiej, takie jak np. samosa, warzywa pakora, curry, dania z pieca tandoor i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: indyjska
  • przykładowe pozycje z menu:
    • tajska z kurczakiem – mleko kokosowe, śmietanka, kawałki piersi kurczaka, kolendra, trawa cytrynowa, tajska pasta chilli, sos rybny
    • paneer khurchan – indyjski ser paneer w gęstym maślano-pomidorowym curry, z wiórkami kokosowymi i nasionami kopru włoskiego w stylu kadhai masala
    • chicken tikka – kawałki pieczonego kurczaka marynowane w sosie jogurtowym
  • menu znaleźć można tutaj.

Warunki

Aby zamówić na wynos lub z dostawą, skontaktuj się z lokalem tel. 22 468 89 79 i podaj kod grouponu oraz kod zabezpieczający. Za dostawę/opakowanie na wynos może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z realizacji 14.02.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 5 przekazać jako prezent. Oferta dostępna tylko w lokalu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany wraz z kodem zabezpieczającym. Groupon można zrealizować od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 i od 15:00 do 22:00 oraz w sobotę i w niedzielę w godzinach od 10:00 do 22:00. Rezerwacja nie jest wymagana. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna jest dopłata na miejscu zgodnie z cennikiem w menu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

India Express

Powstały w 2007 roku autorski koncept indyjskich restauracji z dostawą do domu przyświeca działalności warszawskiego lokalu. Dostarczane posiłki przygotowywane są ze świeżych składników tuż przed wysłaniem kuriera, dzięki czemu nie odbiegają jakością od tych serwowanych bezpośrednio na miejscu. W lokalu serwowane są również oryginalne śniadania indyjskie.

India Express

Restauracja, Indyjska