Brak nowych powiadomień

Indyjskie przysmaki: 21 zł za groupon wart 30 zł do wydania na menu i więcej opcji w India Express (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu tradycyjne potrawy kuchni indyjskiej, takie jak np. samosa, warzywa pakora, curry, dania z pieca tandoor i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 19, 2019
Smacznie, sympatycznie. Moja ulubione miejsce w W-wie z indyjską kuchnią.
A
Arjun
3 Oceny2 reviews
lipiec 24, 2019
We had masala dosas with sambar and coconut chutney. The dosas and sambar were fine, the chutney was quite bad. However the chicken biryani was terrible. Nothing like the real thing.
A
AndrzejTOP REVIEWER
98 Oceny47 reviews
lipiec 22, 2019
Bardzo dobre jedzenie
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: indyjska
  • przykładowe pozycje z menu:
    • tajska z kurczakiem – mleko kokosowe, śmietanka, kawałki piersi kurczaka, kolendra, trawa cytrynowa, tajska pasta chilli, sos rybny
    • paneer khurchan – indyjski ser paneer w gęstym maślano-pomidorowym curry, z wiórkami kokosowymi i nasionami kopru włoskiego w stylu kadhai masala
    • chicken tikka – kawałki pieczonego kurczaka marynowane w sosie jogurtowym
  • menu znaleźć można tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z realizacji 14.02.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 5 przekazać jako prezent. Oferta dostępna tylko w lokalu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany wraz z kodem zabezpieczającym. Groupon można zrealizować od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 i od 15:00 do 22:00 oraz w sobotę i w niedzielę w godzinach od 10:00 do 22:00. Rezerwacja nie jest wymagana. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna jest dopłata na miejscu zgodnie z cennikiem w menu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

India Express

Powstały w 2007 roku autorski koncept indyjskich restauracji z dostawą do domu przyświeca działalności warszawskiego lokalu. Dostarczane posiłki przygotowywane są ze świeżych składników tuż przed wysłaniem kuriera, dzięki czemu nie odbiegają jakością od tych serwowanych bezpośrednio na miejscu. W lokalu serwowane są również oryginalne śniadania indyjskie.

India Express

Restauracja, Indyjska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.