Wykonanie szafy lub garderoby z drzwiami przesuwnymi w Indeco® Wybrzeże – 99,90 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
900 zł 89% 800,1 zł
Kup jako prezent
Już 60 kupionych

W skrócie

 • Szeroki wybór materiałów wykończeniowych - pomiar, analiza, kosztorys, projekt i dojazd do 50 km w cenie
 • Bogata oferta dostępnych kolorów i wzorów
 • Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu zabudowy - dożywotnia gwarancja na systemy aluminiowych drzwi przesuwnych

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupony nie łączą się ze sobą oraz innymi promocjami w Indeco Wybrzeże i Indeco SA. 1 groupon można wykorzystać w jednej lokalizacji montażu i na jedną zabudowę.
Dodatkowe informacje: szafa musi posiadać co najmniej dwa boki, dwie pary drzwi i wnętrze podzielone na co najmniej 2 części. Dodatkowo 20% rabatu na zakup samych drzwi przesuwnych z oferty Indeco Wybrzeże. Podczas wizyty należy mieć ze sobą groupon  (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Przed podpisaniem umowy kwota grouponu odejmowana jest od kosztów realizacji umowy. W cenie pomiar, projekt i dojazd i dostawa do klienta na terenie Trójmiasta i w promieniu 50 km od siedziby firmy. Wzorcowa ekspozycja - C.H. TESCO w Gdyni (ul. Nowowiczlińska). Infolinia: tel. 507 285 285.
Rezerwacja: po zakupie należy poprawnie wypełnić formularz znajdujący się na stronie http://www.indecoszafynamiare.pl/kontakt/formularz w uwagach wpisując kod zabezpieczający. BOK INDECO Wybrzeże skontaktuje się w ciągu 48 godz. w celu szacunkowej wyceny lub umówienia wizyty projektanta.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli czujesz, że brakuje Ci w życiu oparcia, najwyższy czas uwolnić krzesła od ciężaru zalegającej na nich garderoby. Z dzisiejszym grouponem możesz odciążyć otoczenie i zafundować sobie pojemną szafę lub garderobę z oferty Indeco® Wybrzeże.
</br> Oferta

 • 99,90 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na wykonanie szafy lub garderoby w profilach aluminiowych z drzwiami przesuwnymi.
  </br> Indeco Wybrzeże
  Właścicielem marki Indeco Wybrzeże (oraz Szafy na Miarę) jest założony w 1999 roku Propłyt. Specjaliści wykonują dla swych klientów szafy lub garderoby, które nie tylko pozwalają zaoszczędzić miejsce, ale także czynią wnętrze bardziej atrakcyjnym. Szeroki wybór dostępnych materiałów oraz bogactwo wzorów i kolorów sprawiają, że dopasowanie projektu do wystroju mieszkania nie stanowi najmniejszego problemu. Warto również dodać, że trwałość drzwi przesuwanych oferowanych przez firmę jest potwierdzona przez laboratorium badawcze Indeco, a klienci na systemy jezdne dostają aż pięć lat gwarancji.

Merchant Location Map
 1. 1

  Indeco

  Nowowiczlińska 35

  Gdynia, 81-577

  Sprawdź dojazd
 2. 2

  Indeco wybrzeze

  Hutnicza 18a

  Gdynia, 81-061

  Sprawdź dojazd
 3. 3

  INDECO WYBRZEŻE HURT/DETAL

  Objazdowa 5

  Straszyn, 83-010

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}