Indeco

Do -89%
60+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Jeśli czujesz, że brakuje Ci w życiu oparcia, najwyższy czas uwolnić krzesła od ciężaru zalegającej na nich garderoby. Z dzisiejszym grouponem możesz odciążyć otoczenie i zafundować sobie pojemną szafę lub garderobę z oferty Indeco® Wybrzeże.
</br> Oferta

  • 99,90 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na wykonanie szafy lub garderoby w profilach aluminiowych z drzwiami przesuwnymi.
    </br> Indeco Wybrzeże
    Właścicielem marki Indeco Wybrzeże (oraz Szafy na Miarę) jest założony w 1999 roku Propłyt. Specjaliści wykonują dla swych klientów szafy lub garderoby, które nie tylko pozwalają zaoszczędzić miejsce, ale także czynią wnętrze bardziej atrakcyjnym. Szeroki wybór dostępnych materiałów oraz bogactwo wzorów i kolorów sprawiają, że dopasowanie projektu do wystroju mieszkania nie stanowi najmniejszego problemu. Warto również dodać, że trwałość drzwi przesuwanych oferowanych przez firmę jest potwierdzona przez laboratorium badawcze Indeco, a klienci na systemy jezdne dostają aż pięć lat gwarancji.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupony nie łączą się ze sobą oraz innymi promocjami w Indeco Wybrzeże i Indeco SA. 1 groupon można wykorzystać w jednej lokalizacji montażu i na jedną zabudowę.
Dodatkowe informacje: szafa musi posiadać co najmniej dwa boki, dwie pary drzwi i wnętrze podzielone na co najmniej 2 części. Dodatkowo 20% rabatu na zakup samych drzwi przesuwnych z oferty Indeco Wybrzeże. Podczas wizyty należy mieć ze sobą groupon  (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Przed podpisaniem umowy kwota grouponu odejmowana jest od kosztów realizacji umowy. W cenie pomiar, projekt i dojazd i dostawa do klienta na terenie Trójmiasta i w promieniu 50 km od siedziby firmy. Wzorcowa ekspozycja - C.H. TESCO w Gdyni (ul. Nowowiczlińska). Infolinia: tel. 507 285 285.
Rezerwacja: po zakupie należy poprawnie wypełnić formularz znajdujący się na stronie http://www.indecoszafynamiare.pl/kontakt/formularz w uwagach wpisując kod zabezpieczający. BOK INDECO Wybrzeże skontaktuje się w ciągu 48 godz. w celu szacunkowej wyceny lub umówienia wizyty projektanta.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Indeco


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.