Brak nowych powiadomień

Imperium Wizażu

Kreatywne strzyżenie z modelowaniem, masażem głowy i więcej od 49,99 zł w Imperium Wizażu

Oferta niedługo się kończy!
Do -69%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi odbywają się z użyciem profesjonalnych kosmetyków firmy L’Orèal

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Dobry fryzjer jest jak florysta – powinien umieć nie tylko przycinać czy dbać o cebulki, ale również układać z pomysłem. Zafunduj sobie kwiecistą fryzurę na każdą okazję, udając się do Imperium Wizażu.

Oferta
Pakiet luksusowych zabiegów na włosy: podwójne mycie, strzyżenie z modelowaniem lub kreatywne strzyżenie z suszeniem kierunkowym + masaż głowy i olejek odżywczy w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 165 zł za pakiet,
2) 79,99 zł zamiast 205 zł za pakiet + kataplazmę z wyciągiem z żeń-szenia firmy L’Orèal,
3) 89,99 zł zamiast 225 zł za pakiet + ampułkę L’Orèal Powerdose podwójna ochrona koloru lub Power Contrast do włosów z pasemkami,
4) 119,99 zł zamiast 250 zł za pakiet + zabieg wypełniaczem włosów z keratyną Pro-Keratin Refill lub regenerujący botoks na włosy.

W Imperium Wizażu profesjonalni styliści tworzą fryzury dopasowane do typu urody i stylu życia, ponieważ oprócz standardowego strzyżenia i modelowania włosów można zdecydować się na strzyżenie kreatywne z suszeniem kierunkowym. Jeśli włosy są kruche i zniszczone, zregeneruje je i ochroni przed czynnikami zewnętrznymi zabieg wypełniaczem z keratyną Pro-Keratin Refill lub kataplazma z wyciągiem z żeń-szenia. Kondycję włosów może poprawić również maska na ciepło z olejkiem odżywczym lub botoks, który szczelnie wypełni wszelkie pęknięcia włosów, wzmocni ich strukturę i intensywnie je odmłodzi.

Imperium Wizażu
Zlokalizowany w centrum miasta salon oferuje zabiegi wyszczuplające, odmładzające i upiększające na ciało i twarz. Kadrę tworzą wykwalifikowane kosmetyczki i stylistki, w tym dyplomowana manikiurzystka Urszula Stelmach, która zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Nail Design. Wszyscy wykorzystują w pracy kosmetyki renomowanej firmy L’Orèal.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 91 488 02 07 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Imperium Wizażu

Imperium Wizażu

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.