Niechirurgiczne uzupełnianie włosów dla mężczyzn za 2399 zł w Imperium Doskonałości (zamiast 3500 zł)

Imperium Doskonałości

Do -31%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Oferta

  • 2399 zł zamiast 3500 zł za uzupełnianie włosów dla mężczyzn (niechirurgiczny implant).

Włosy europejskie o niezmienionej strukturze i naturalnym kolorze są wstrzykiwane do cienkiej bazy (tzw. mikroskóry), dając tym samym naturalny efekt włosów wyrastających ze skóry głowy. Metoda jest nieinwazyjna oraz bezbolesna. Włosy mocowane są permanentnie do skóry głowy, co zapewnia ich długotrwałe noszenie (nawet do 1 miesiąca). Zabieg może być stosowany u kobiet i mężczyzn oraz dzieci, zarówno w systemach integracyjnych, jak i na całą głowę.

Niechirurgiczny implant projektowany jest indywidualnie, w zależności od wielkości obszaru, na którym ma być noszony. Podczas projektowania można wybrać długość, strukturę oraz kolor włosów, które zostaną wykorzystane do jego stworzenia.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 532 777 092. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Imperium Doskonałości


Imperium Doskonałości to klinika włosów w Poznaniu, która oprócz tradycyjnych zabiegów fryzjerskich oferuje nowoczesne implanty niechirurgiczne włosów. W klinice tej mężczyźni, którzy mają problem z łysieniem, mają szansę na odzyskanie gęstych włosów. Ponadto Imperium Doskonałości oferuje swoim klientom podologię, medycynę estetyczną, ekskluzywne zabiegi setowe i komponowane Klapp, mezoterapię bezigłową oraz szeroką gamę zabiegów kosmetycznych.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.