Montaż instalacji gazowej: 99 zł za groupon wart 700 zł i więcej opcji w Imcar

Rybnik

Kup jako prezent

W skrócie

  • Instalacja gazowa: obniżenie kosztów eksploatacji – alternatywa dla modeli benzynowych
  • Ekologiczne rozwiązanie: instalacja gazowa emituje mniej szkodliwych tlenków w wartości spalania niż benzyna
  • Dobra marka: STAG 4 lub KME NEVO z reduktorem Diego SIlver i wtryskiwaczami Hana

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 502 878 048. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Częste wciskanie gazu do dechy może skończyć się koniecznością zamiany czterech kółek na rower. Jeśli jednak nie jesteś zwolennikiem podróżowania bez dachu nad głową, wybierz prostszą formę ograniczenia wydatków na samochód. Zdecyduj się na zakup i montaż instalacji gazowej w Imcar.

Oferta
1) 99 zł za groupon wart 700 zł na instalację STAG 4,
2) 149 zł za groupon wart 1000 zł na instalację KME NEVO (reduktor Diego Silver, wtryskiwacze Hana do 200 KM),
3) 1500 zł zamiast 2500 zł za pełną usługę instalacji do 130 KM (STAG 4).

Imcar
Dzięki zakupowi i montażowi instalacji gazowej można widocznie obniżyć koszty eksploatacji pojazdu i zmniejszyć wydatki na paliwo nawet o 50%. Dodatkowo zamontowana sekwencja emituje mniej szkodliwych tlenków w wartości spalania niż benzyna, co czyni ją dużo bardziej ekologicznym źródłem energii. Specjaliści IMCAR z wojskową wręcz precyzją montują instalacje gazowe, by zagwarantować ich wydajność.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.