Lot widokowy nad Warszawą samolotem Cessna dla 1 osoby (od 139,99 zł) lub dla 2 osób (od 399,99 zł) z firmą IBEX

Wybierz opcję

Wyróżniki


Podniebna przygoda dla 1 osoby lub dla dwojga: możliwość podziwiania stolicy z niecodziennej perspektywy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Lot widokowy nad Warszawą samolotem Cessna – 172 (182 lub 206):

  • 139,99 zł za 15-minutowy lot dla 1 osoby,
  • 274,99 zł za 30-minutowy lot dla 1 osoby,

  • 399,99 zł za 15-minutowy lot dla 2-3 osób,
  • 774,99 zł za 30-minutowy lot dla 2-3 osób,

Warunki


Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Min. wiek uczestnika to 4 lata. Załoga zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi w przypadku złych warunków pogodowych oraz w przypadku osób będących pod wpływem środków odurzających.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Loty odbywają się codziennie od świtu do zmroku. W przypadku zakupu grouponu pojedynczego na lot samolotem musi zebrać się min. 3 pasażerów, aby lot się odbył. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 339 694 od pon. do pt. w godz. 9-15 z podaniem kodu zabezpieczającego. Loty odbywaja się w sezonie letnim w godzinach 9-17, w sezonie zimowym zależne od warunków atmosferycznych. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Konieczny kontakt przed upływem ważności grouponu (szczególnie w okresie zimowym).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

IBEX


Od ponad 25 lat IBEX należy do liderów działających na rynku usług lotniczych w Polsce. W ofercie firmy są specjalistyczne usługi lotnicze wykonywane przy użyciu samolotów i śmigłowców, nieregularny transport lotniczy osób i przesyłek, szeroki zakres szkolenia lotniczego oraz specjalistyczny serwis techniczny statków powietrznych.

Od początku działalności fundamentalną dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, co znajduje odzwierciedlenie w dotychczasowej historii świadczonych usług lotniczych. Wielokrotnie statki powietrzne IBEX transportowały grupy lekarzy oraz organy ludzkie w celu transplantacji, uczestnicząc w ten sposób w ratowaniu ludzkiego życia. Usługi wykonywane są na podstawie europejskich i krajowych certyfikatów.

IBEX

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.