Brak nowych powiadomień

20-minutowa sesja na symulatorze lotu GA Pro C182T za 89,99 zł i więcej z firmą IBEX

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by dowiedzieć się, jak wygląda praca pilota samolotu; symulator odwzorowujący lot samolotem Cessna C182T

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 20-60 minut
  • wykorzystywany w trakcie sesji symulator polskiej produkcji oparty jest na ruchomej platformie sześcioosiowej, która bardzo dobrze odwzorowuje zachowanie samolotu
  • symulator pracuje w wersji samolotu jednosilnikowego Cessna C182T, posiada także Certyfikację Kwalifikacji FSTD dla poziomu szkoleniowego urządzenia symulacji lotu FNPT II wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz EASA

W jaki sposób można poznać tajniki wiedzy o lotnictwie? Co pozwala poczuć się jak pilot samolotu? Czy da się przez chwilę pobujać w obłokach bez odrywania się od ziemi? Gdzie można zasiąść za sterami samolotu i oglądać świat z lotu ptaka? Na te i inne pytania odpowiedź daje oferta Groupon na lot samolotem w Warszawie w symulatorze prawdziwego, powietrznego statku powietrznego. Okazję do zajęcia miejsca w kokpicie, trzymania sterów i nawet godzinnego lotu, który odwzorowuje zachowanie samolotu umożliwia firma IBEX. Jest to również okazja do praktycznego szkolenia do licencji pilota.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Załoga zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi w przypadku osób będących pod wpływem środków odurzających.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 339 694 od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 lub mailowo: michals@ibex.aero z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

IBEX

Od ponad 25 lat IBEX należy do liderów działających na rynku usług lotniczych w Polsce. W ofercie firmy są specjalistyczne usługi lotnicze wykonywane przy użyciu samolotów i śmigłowców, nieregularny transport lotniczy osób i przesyłek, szeroki zakres szkolenia lotniczego oraz specjalistyczny serwis techniczny statków powietrznych.

Od początku działalności fundamentalną dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, co znajduje odzwierciedlenie w dotychczasowej historii świadczonych usług lotniczych. Wielokrotnie statki powietrzne IBEX transportowały grupy lekarzy oraz organy ludzkie w celu transplantacji, uczestnicząc w ten sposób w ratowaniu ludzkiego życia. Usługi wykonywane są na podstawie europejskich i krajowych certyfikatów.

IBEX

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.