Brak nowych powiadomień

Lot widokowy nad Warszawą samolotem Cessna dla 1 osoby od 159,99 zł i więcej opcji z firmą IBEX

Oferta ograniczona czasowo!
50+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Podniebna przygoda dla nawet 4 osób to możliwość podziwiania stolicy z niecodziennej perspektywy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas lotu: 15 lub 30 minut
  • lot odbywa się samolotem Cessna – 172 (182 lub 206)
  • loty odbywają się w godzinach 10-18 (wiosna, lato); 10-15 (jesień, zima), w zależności od warunków atmosferycznych oraz braku ograniczeń w ruchu lotniczym

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. wiek uczestnika to 4 lata. Załoga zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi w przypadku złych warunków pogodowych oraz w przypadku osób będących pod wpływem środków odurzających.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Loty odbywają się w godzinach 10-18 (wiosna, lato); 10-15 (jesień, zima). W przypadku zakupu grouponu pojedynczego na lot samolotem musi zebrać się min. 3 pasażerów, aby lot się odbył.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 339 694 od pon. do pt. w godz. 9-17 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Konieczny kontakt przed upływem ważności grouponu (szczególnie w okresie zimowym).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

IBEX

Od ponad 25 lat IBEX należy do liderów działających na rynku usług lotniczych w Polsce. W ofercie firmy są specjalistyczne usługi lotnicze wykonywane przy użyciu samolotów i śmigłowców, nieregularny transport lotniczy osób i przesyłek, szeroki zakres szkolenia lotniczego oraz specjalistyczny serwis techniczny statków powietrznych.

Od początku działalności fundamentalną dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, co znajduje odzwierciedlenie w dotychczasowej historii świadczonych usług lotniczych. Wielokrotnie statki powietrzne IBEX transportowały grupy lekarzy oraz organy ludzkie w celu transplantacji, uczestnicząc w ten sposób w ratowaniu ludzkiego życia. Usługi wykonywane są na podstawie europejskich i krajowych certyfikatów.

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.