Brak nowych powiadomień

Romantyczny lot widokowy nad Warszawą dla dwojga od 449,99 zł i więcej z firmą IBEX

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Podniebna przygoda dla dwojga z opcjonalnym poczęstunkiem to romantyczny sposób podziwiania stolicy z niecodziennej perspektywy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas lotu: 15 lub 30 minut
  • lot odbywa się samolotem Cessna – 172 (182 lub 206)
  • „nuta słodkości” obejmuje czekoladki lub owoce oraz szampan (więcej informacji na miejscu)

  • loty odbywają się w sezonie letnim w godz. 9-17, w sezonie zimowym jest to zależne od warunków atmosferycznych

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. wiek uczestnika to 4 lata. Załoga zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi w przypadku złych warunków pogodowych oraz w przypadku osób będących pod wpływem środków odurzających.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Loty odbywają się codziennie od świtu do zmroku.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 339 694 od pon. do pt. w godz. 9- 15 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Konieczny kontakt przed upływem ważności grouponu (szczególnie w okresie zimowym).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

IBEX

Od ponad 25 lat IBEX należy do liderów działających na rynku usług lotniczych w Polsce. W ofercie firmy są specjalistyczne usługi lotnicze wykonywane przy użyciu samolotów i śmigłowców, nieregularny transport lotniczy osób i przesyłek, szeroki zakres szkolenia lotniczego oraz specjalistyczny serwis techniczny statków powietrznych.

Od początku działalności fundamentalną dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, co znajduje odzwierciedlenie w dotychczasowej historii świadczonych usług lotniczych. Wielokrotnie statki powietrzne IBEX transportowały grupy lekarzy oraz organy ludzkie w celu transplantacji, uczestnicząc w ten sposób w ratowaniu ludzkiego życia. Usługi wykonywane są na podstawie europejskich i krajowych certyfikatów.

IBEX

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.