Organizacja imprezy urodzinowej dla dzieci od 359 zł w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta

Warszawa

Do -53%
10+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Gra w klasy, podchody i zabawy na trzepaku to rozrywki, które dawno odeszły do lamusa. Zapewnij swojemu dziecku prawdziwie kosmiczną zabawę urodzinową w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Organizacja urodzin dla dzieci (maks. 2 godz.) w 1 z 3 opcji:

1) 359 zł zamiast 750 zł za organizację urodzin dla 10 dzieci,
2) 539 zł zamiast 1125 zł za organizację urodzin dla 15 dzieci,
3) 699 zł zamiast 1500 zł za organizację urodzin dla 20 dzieci.

W centrum Hulakula na solenizanta i jego gości czekają dwa place zabaw dostosowane do różnych grup wiekowych. Hulaland,, w którym panuje baśniowy klimat, przeznaczony jest dla najmłodszych w wieku 2-6 lat. Znajduje się tu bowiem bezludna wyspa, statek piracki, labirynt oraz suchy basen z piłeczkami. Hulapark z kolei przenosi dzieci w wieku 7-13 lat w przestrzeń międzyplanetarną, w której znajdują się 4-poziomowe labirynty. Scenariusz uroczystości ustalany jest indywidualnie, a za jego realizację odpowiada wyszkolona opiekunka. Na maluchy czeka wiele atrakcji – m.in. wejście na plac zabaw i malowanie buziek. Apetyt zaspokoją różnorodne przekąski (słone i słodkie), pizza, a także napoje – soki i napoje gazowane. Na miejscu dostępny jest także także tort śmietanowy i bezalkoholowe wino musujące.

Hulakula
Największy multitematyczny kompleks rozrywkowy w Warszawie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Można tu zagrać w kręgle i bilard, spróbować sił na ściance wspinaczkowej, wypożyczyć limuzynę, zorganizować urodziny dla dziecka i skorzystać z wielu innych atrakcji.

Warunki


Groupon ważny od 1.07.2014 do 31.08.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks, 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 22 55 27 467.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Hula Kula (KN)


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.