Wybrana oferta jest niedostępna
Na wynos

Wodna 23, Poznań

Kuchnia marokańska: 32,50 zł za groupon wart 50 zł na menu i więcej w House of Tajine (-35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta dań i przysmaków kuchni marokańskiej do skosztowania w domowym zaciszu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
L
Lechtop reviewer
23 Oceny16 reviews
maj 31, 2021
Bardzo smaczne, świeżo przygotowywane jedzenie. Dania pozytywnie zaskakują oryginalnymi kompozycjami smakowymi. Miła pomocna obsługa. Warto odwiedzić!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: marokańska
  • skład oferty: bony wartościowe do wydania na menu
  • link do menu
  • więcej potraw można zobaczyć tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohole
  • oferta ważna: na wynos

Warunki

Groupon można zrealizować na wynos. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 271 115. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w lokalu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

House of Tajine

Położona na terenie Poznania restauracja specjalizuje się w daniach kuchni marokańskiej. W menu House of Tajine znależć można rozmaite przystawki, zupy, dania z grilla, desery czy sałatki. W restauracji można nie tylko spotkać się z bliskimi, ale także zorganizować przyjęcie lub spotkanie biznesowe.