top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

House of Air Park Trampolin jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

House of Air Park Trampolin

Godzina rozrywki w parku trampolin od 19,99 zł w House of Air w Gliwicach (do -36%)

Do -36%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Godzina atrakcji w miejscu łączącym koncepcję parku trampolin z parkiem rozrywki o powierzchni 3000 m²

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 6 opcji

godzinne wejście do House of Air

  • 19,99 zł za wejście od poniedziałku do piątku dla 1 osoby,
  • 39,99 zł zamiast 60 zł za wejście od poniedziałku do piątku dla 2 osób,
  • 77,99 zł zamiast 120 zł za wejście od poniedziałku do piątku dla 4 osób,

  • 24,99 zł zamiast 35 zł za wejście w weekend dla 1 osoby,
  • 47,99 zł zamiast 70 zł za wejście w weekend dla 2 osób,
  • 89,99 zł zamiast 140 zł za wejście w weekend dla 4 osób.

Niezależnie od pogody, miłośnicy sportu, adrenaliny i dobrej zabawy mogą odwiedzić park trampolin i park rozrywki House of Air Gliwice.

Główną strefę parku stanowi sala z 50 trampolinami ze skośnymi ścianami (również trampolinami), która wręcz prowokuje do efektownych akrobacji i wysokich skoków z zachowaniem maksimum bezpieczeństwa. Niezapomnianych przeżyć dostarcza również strefa The Colosseum z wąskim podestem i basenem z gąbkami, gdzie można stoczyć emocjonującą walkę nie tylko z przeciwnikiem, ale i ze sobą, próbując utrzymać równowagę. Dla wszystkich, którzy chcą doskonalić techniki skoków, figur i skomplikowanych akrobacji na najwyższych wysokościach przygotowano strefę The Airbag z wielką poduszką powietrzną. Znaleźć tutaj można również deskę treningową, by pod okiem doświadczonych instruktorów przygotować się do sezonu snowboardingowego, wakeboardowego czy deskorolkowego. Nie zapomniano również o najmłodszych – na nich czeka strefa Kids Zone z wielopoziomowymi labiryntami, tunelami, przeszkodami i zjeżdżalniami. Dla dzieci wydzielono również specjalną część z trampolinami.

Po zabawie pełnej wrażeń warto nabrać sił w Air Cafe, która serwuje energetyczne i lekkie przekąski, aromatyczną kawę, gorącą czekoladę oraz pełne witamin koktajle.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przy wejściu do parku należy zakupić skarpetki antypoślizgowe (obowiązkowe): 5 zł. Wejścia do parku odbywają się o pełnych godzinach. Rezerwacja nie jest wymagana. Oferta ważna dla dzieci od 7. roku życia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

House of Air


Zlokalizowany w Gliwicach park to miejsce, które powstało z pragnienia połączenia latania z zabawą. Koncepcja House of Air łączy kryty park trampolin z parkiem rozrywki i ekstremalnymi atrakcjami na powierzchni 3000 m².

Maksymalną dawkę rozrywki zapewniają programy przygotowane dla dzieci, dorosłych, sportowców i entuzjastów adrenaliny oraz strefy trampolin i atestowany sprzęt gimnastyczny. Wsparcie dla formy i wymarzonej sylwetki możliwe jest dzięki organizowanym tu zajęciom prowadzonym przez doświadczonych instruktorów różnych dyscyplin sportowych, w tym sportów deskowych i ekstremalnych. Na miejscu spotkać można m.in.: snowboardzistów, deskorolkarzy, kolarzy BMX czy też ekipę z Kaczkov Squad.

Specjalnie zaadaptowane przestrzenie i trampolinowe atrakcje pomagają w rozwijaniu umiejętności w wielu dyscyplinach sportowych, a także mogą zwiększyć pasję do aktywności.

Więcej informacji na Facebooku.

House of Air Park Trampolin

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Trampolina
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.