Brak nowych powiadomień

Hotel Orient Palace

Indyjska uczta dla dwojga (od 99,99 zł) z noclegiem (309,99 zł) w Hotelu Orient Palace (do -34%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -34%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

Okazja do skosztowania oryginalnych, indyjskich potraw z możliwością zrelaksowania się i skorzystania z oferty noclegowej hotelu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

Dodatkowo w ramach noclegu (dla opcji 3):

  • późniejsze wymeldowanie
  • dostęp do strefy wellness

Więcej informacji na stronie Facebook.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Hotel Orient Palace

Połączenie klasycystycznego budynku dworskiego z subtelną aranżacją wnętrz w stylu orientalnym wyróżnia Orient Palace na tle innych hoteli. Jego historia sięga XVIII wieku, kiedy to po raz pierwszy powstały ręcznie malowane ryciny przedstawiające fasadę budynku oraz jego najbliższe otoczenie.

Orient Palace otwiera swoje drzwi gościom strudzonym podróżą, chcącym odpocząć w spokojnej i przytulnej atmosferze, ale również dysponuje strefą wellness, gdzie łaźnie, sauny czy basen pozwolą na odrobinę zdrowej aktywności. Po chwili odpoczynku warto wybrać się do hotelowej restauracji, oferującej bogate menu, co doda smaku chwilom spędzonym w Orient Palace, a gdy goście zdążą polubić to miejsce, hotel służy również pomocą w organizacji konferencji czy przyjęć okolicznościowych.

Hotel Orient Palace

Restauracja, Indyjska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.