Indyjska uczta dla dwojga (od 99,99 zł) z noclegiem (309,99 zł) w Hotelu Orient Palace (do -34%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -34%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 3 opcji

Indyjska kolacja dla dwojga:

  • 99,99 zł zamiast 146 zł za zupę lub przystawkę, danie główne i deser,
  • 114,99 zł zamiast 172 zł za zupę lub przystawkę, danie główne, deser i lampkę wina,
  • 309,99 zł zamiast 472 zł za zupę lub przystawkę, danie główne, deser i lampkę wina + nocleg w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem, późniejszym wymeldowaniem i dostępem do strefy wellness.

Więcej informacji na stronie Facebook.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Hotel Orient Palace


Połączenie klasycystycznego budynku dworskiego z subtelną aranżacją wnętrz w stylu orientalnym wyróżnia Orient Palace na tle innych hoteli. Jego historia sięga XVIII wieku, kiedy to po raz pierwszy powstały ręcznie malowane ryciny przedstawiające fasadę budynku oraz jego najbliższe otoczenie.

Orient Palace otwiera swoje drzwi gościom strudzonym podróżą, chcącym odpocząć w spokojnej i przytulnej atmosferze, ale również dysponuje strefą wellness, gdzie łaźnie, sauny czy basen pozwolą na odrobinę zdrowej aktywności. Po chwili odpoczynku warto wybrać się do hotelowej restauracji, oferującej bogate menu, co doda smaku chwilom spędzonym w Orient Palace, a gdy goście zdążą polubić to miejsce, hotel służy również pomocą w organizacji konferencji czy przyjęć okolicznościowych.

Hotel Orient Palace

Restauracja, Indyjska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.