Hilevel Centrum Treningowe

Towarowa 22, Białystok

Zostań mistrzem strzelectwa: 3 poziomy do wyboru od 99,99 zł w Centrum Treningowym Hilevel (do -45%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Szkolenia strzeleckie na wszystkich poziomach odbywają się z użyciem pistoletów i pistoletów maszynowych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Szkolenie strzeleckie:

  • 99,99 zł zamiast 160 zł za 1 poziom szkolenia,
  • 339,99 zł zamiast 560 zł za 1 i 2 poziom szkolenia,
  • 749,99 zł zamiast 1360 zł za 1, 2 i 3 poziom szkolenia.

Poziom 1

Szkolenie obejmuje podstawy obsługi broni palnej. W ramach zajęć uczestnik nabędzie umiejętności z zakresu budowy i eksploatacji broni, przyjmowania postaw strzeleckich, technik trzymania broni, zgrywania przyrządów celowniczych, sposobów przeładowywania i pracy na języku spustowym. W trakcie szkolenia weźmie udział w treningu bezstrzałowym, oraz w strzelaniach z pistoletów i pistoletów maszynowych.

Czas trwania szkolenia: 1 godziny.
Ilość amunicji w cenie szkolenia: 20 szt. 9x19 mm
Liczba strzelań: 2

Poziom 2

Kolejny etap treningu to strzelania praktyczne i doskonalenie umiejętności nabytych na poprzednim poziomie szkolenia. W drugiej sesji treningowej realizowane są zajęcia bezstrzałowe, w trakcie których uczestnik nauczy się sposobów wyjmowania broni z kabury, wymian magazynka różnymi technikami, zmian pozycji strzeleckich oraz usuwania zacięć. Następnie przejdzie do realizacji nabytych umiejętności na strzelaniach z pistoletów i pistoletów maszynowych.

Czas trwania szkolenia: 3 godziny.
Ilość amunicji w cenie szkolenia: 100 szt. 9x19 mm.
Liczba strzelań: 7

Poziom 3

Szkolenie rozpoczyna się od szybkiej powtórki umiejętności nabytych w trakcie zajęć poziomu pierwszego i drugiego. Na tym etapie wprowadzane są zwroty na kierunkach, przemieszczanie się z bronią, usuwanie zacięć, przyjmowanie pozycji strzeleckich (stojąc, siedząc, klęcząc , leżąc).

Czas trwania szkolenia: 3 godziny.
Ilość amunicji w cenie szkolenia: 100 sztuk 9x19 mm.
Liczba strzelań: 8

W ramach zajęć uczestnik nabędzie umiejętności z zakresu budowy i eksploatacji broni, przyjmowania postaw strzeleckich, technik trzymania broni, zgrywania przyrządów celowniczych, sposobów przeładowywania i pracy na języku spustowym. W trakcie szkolenia przeprowadzony zostanie trening bezstrzałowy, a także w strzelanie z pistoletów oraz z pistoletów maszynowych Glock 17, CZ P09, Beretta 92, lub H&K SFP9 oraz pistoletu maszynowego Scorpion EVO 3.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Minimalny wiek uczestnika to 17 lat (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność opiekuna oraz dowód tożsamości).
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość dokupienia amunicji u organizatora szkolenia. Zajęcia odbywają się grupowo w podanych przez organizatora dniach i godzinach w 1 z 3 lokalizacji ustalonej wcześniej z organizatorem (Białystok, Ełk lub Augustów).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 511 628 404 lub 787 022 033. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48 -godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Hilevel Centrum Treningowe

Projekt Hilevel powstał jako zwieńczenie wieloletniej służby żołnierzy i funkcjonariuszy jednostek specjalnych w formacjach specjalnego przeznaczenia policji i wojska. Kontynuując swoją pracę i jednocześnie pasję, założyciele stworzyli firmę szkoleniową, która obecnie oferuje możliwość nabycia wyjątkowych doświadczeń podczas wspólnej nauki i treningów. Swoje szkolenia dopasowuje do indywidualnych potrzeb, w oparciu o procesy szkoleniowe jednostek specjalnych.

Firma świadczy usługi w zakresie sytuacyjnych strzelań bojowych, taktyki czarnej/zielonej oraz technik alpinistycznych i nurkowania. Pracownicy stale współpracują z bazami szkoleniowymi i obiektami poligonowymi. Realizują zlecenia nietypowe, w dowolnym miejscu kraju, a także zagranicą. Szkolenia przeprowadzane są na atestowanym, specjalistycznym sprzęcie, a zakres usług Centrum Treningowego stale się poszerza.