Brak nowych powiadomień

Hanami Sushi

Hanami Sushi

Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Tradycyjna kuchnia japońska: świeże ryby, owoce morza i warzywa
  • Groupon na wybrane kompozycje sushi: nigiri, hosomaki, futomaki, uramaki, mamemaki, gunkamaki, hoty, specjały sushi oraz zestawy sushi

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Choć język japoński wydaje się skomplikowany, w rzeczywistości jest bardzo prosty. Z japońską kuchnią jest dokładnie na odwrót – zafunduj sobie więc gimnastykę języka w Hanami Sushi.

Oferta
uczta sushi (do wyboru spośród nigiri, hosomaki, futomaki, uramaki, mamemaki, gunkamaki, hoty, specjały sushi oraz zestawy sushi) w 1 z 3 opcji:

1) 55 zł za groupon wart 100 zł na dowolne sushi,
2) 110 zł za groupon wart 200 zł na dowolne sushi lub
3) 135 zł za groupon wart 250 zł na dowolne sushi.

Hanami Sushi
Orientalny klimat, obecny w stylowych wnętrzach poznańskiego lokalu, pozwala na bliższe zapoznanie się z kulturą kulinarną Japonii. W menu położonej na Starym Mieście restauracji znajdują się takie przysmaki, jak sashimi z łososia, rainbow maki, nigiri ze smażonym tofu czy futomaki z serkiem philadelphia. Wielbiciele zup mogą skosztować klasycznej miso albo przyrządzonej z mleczka kokosowego kokonatsu, dla amatorów deserów przygotowano zaś m.in. lody z zielonej herbaty i owoce w cieście.

Dla osób chcących przyjrzeć się procesowi tworzenia sushi lub pragnących spróbować swoich sił w samodzielnym jego przygotowywaniu, dostępne są specjalistyczne warsztaty i pokazy. W ramach organizacji specjalnego wieczoru (np. kawalerskiego, imprezy firmowej itd.), restauracja daje możliwość wzięcia udziału w body sushi.

Warunki

Ważność: groupon ważny od 27.01.2014 do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end z wyłączniem 14-16.02 oraz 08-09.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Groupon ważny w lokalu lub na wynos (płatne dodatkowo 6 zł).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. z podaniem kodu grouponu - 61 855 13 09. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Hanami Sushi

Hanami Sushi

Restauracja, Azjatycka, Japońska, Sushi
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.